Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lesz szerintetek észrevehető...

Lesz szerintetek észrevehető gyorsulás? Amd x4 960T & 7850 1G

Figyelt kérdés
Gyári alap órajelről 3 ghz ról 3.6 ghz re emelem ( ezt még feszültség emelés nélkül sikerül) sőt a feszültségen kicsit még csökkenteni is tudok.Van értelme a magonkénti 600mhz nek ? Érezhetően gyorsabb lesz maga a gép ?
2013. jan. 1. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
+20% már valami és a 7850 is még meghálálja, de azért nem kell "hanyattesős" gyorsulásra számítani azaz szerintem nem lesz nagyon szembetűnő, de picit érezhető lesz és a teszteken meg egyértelműen látszódni fog számszerűen is a többlet.
2013. jan. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező, látszódni fog számszerűen de semmi több. Te nem fogsz észrevenni semmit.
2013. jan. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Emeltem a szorzón 3,6 ra a gyári feszültség értékből meg vissza vettem ( 1,3250 ról 1,300v ra)Príme 95 alatt stabil.Lehet bármiféle probléma a későbbiekben ? Alaplapom elég szerény képességű 12 ezer ft kategória.
2013. jan. 1. 23:29
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen 95W-ra hitelesített alaplapod van, akkor nem nagyon huzigálnék. Annyit nem ér ez a többlet, hogy hazavágd a cuccot. A jó túlhajtáshoz kellenek a hozzávaló hardverek/alkatrészek is. Garantálni senki nem tudja neked, hogy ez így hosszú távon biztonságos lesz...vagy igen, vagy nem. Milyen az a deszka pontosan?
2013. jan. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Jobb lenne inkabb ha vissza allitanam az orajelet a gyarira es alulfeszelnem a cpu-t ? tobb ora prime 95 teszt alatt is csak 36 fokra melegszik az alaplap ugy hogy 3.6ghz megy a cpu.

2013. jan. 2. 00:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát ez 95W-ig hitelesített deszka, azaz még X4 955/965 sincs a támogatott listán. Nem tudom, hogy érdemes-e +600MHz-t tuningolni még kicsit alulfeszelve is. Buzdítani én biztos nem foglak rá...
2013. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Alaplap csere lesz akkor sajna.Veszek egy olyan amiben x6 oskint is tudom hasznalni.
2013. jan. 2. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!