Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami olcsó, jól hűthető...

Van valami olcsó, jól hűthető ház ennek a konfignak? Sharkoon Vaya házat néztem eddig. Ebbe külön kaphatóak kis ventillátorok? PCX.hu-n lehet kapni ventillátorokat, tényleg csak 800 forint környékén meglehet szerezni őket?

Figyelt kérdés

ASRock B75M-DGS alaplap

i3-3220 3300Mhz processzor

Palit GTX 560 2GB videókártya

Corsair Vengeance 8GB 1600Mhz KIT lowprofile memória

Chieftec 550W tápegység

Pioneer optikai meghajtó

Samsung HDD (későbbiekben le lesz cserélve 1-1,5TB WD-re)


Sarkoon Vaya házat néztem, láttam van benne hely még ventillátoroknak + előreszelve is van egy elöl.



2013. jan. 2. 16:39
 1/4 lopokus ***** válasza:
iylen házam van. jól szellőzik csak hátra vegyél egy elszívó ventit. hát 800-ból nemhiszem.. 1-2 ezer HUF.
2013. jan. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ha szépen megkérlek tudsz linkelni egy olyat?
2013. jan. 2. 16:49
 3/4 A kérdező kommentje:

Thermaltake VM30001W2Z V4 Black Edition

Erről a házról valami vélemény? Sharkoon Vaya-val egyárba van

2013. jan. 2. 16:54
 4/4 lopokus ***** válasza:

[link]

nekem pont egy ilyen van benne és nagyon halk és jól tesiz a dolgát. Mondjuk nekem az alaplapon csak egy venti csatlakozó volt úgyhogy kellett vennem egy átalakítót, de neked szerintem van 2, úgyhogy nemkell.(szerintem)

2013. jan. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!