Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy tudom összekötni a...

Hogy tudom összekötni a notebook-omat a TV-mmel? Milyen módon tudom ezt megtenni? (VGA-SCART csatlakozókon keresztül elsősorban) Részletek lent!

Figyelt kérdés

Lényegében a notebookon VGA kimenet van csak, és az ősrégi TV-m re van kötve az IPTV set


top box, scart kábellel. DVD lejátszó nincs rákötve a modemre, így gondoltam hogy


valahogy megolható lenne az, hogy a laptopot a DVD lejátszó helyére kössem rá, tehát


VGA-SCART az összekötési lehetőség. Milyen módon tudom ezt megtenni? Mit kell hozzá


vennem? Kb mennyibe fájna az egész dolog?


Ilyenem van:

[link]

[link]

[link]



2013. jan. 3. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:

www.argep.hu/trend/VGAS/Vga-scart.html


Vagy még esetleg egy vga-rca hogyha van a tv-n rca


www.argep.hu/trend/VGAR/Vga-rca.html


De olcsóbban kijössz ha maradsz a scartnál :D

2013. jan. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
megpróbáltam ezt az ősrégi tv-t meg a notebook-omat összekötni, de nem sikerült :/ mármint rádugtam, a laptop érzékelte, be is hozta az új felbontást (ami a tv-n van) de a tévén csak a hangyaháború jött be és semmi más :S mi lehet a gond? tűl régi a tvm?
2013. jan. 11. 16:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Csak igy lehet : [link]
2013. jan. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Most látom hogy van hdmi :)


[link]

2013. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
uuuu csak nem tudom hogy a beltérin ki vagy bemenet a hdmi :/
2013. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Értem :/ de ez egy nagyon régi TV nincs rajta hdmi kimenet :/ az még a notebookon sincs! :/ ez is megfelelne akár? [link]
2013. jan. 16. 06:34
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen :)

ha van rca bemenet a TV n ha nincs akkor av rol rca ra átalakítót belehet iktatni

2013. jan. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a segítséget, próbálkozni fogok! :)
2013. jan. 16. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!