Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogy hívják "szakszerűen" azt...

Hogy hívják "szakszerűen" azt a foglalkozást (embert) aki a számítógépekhez ért (az tanulta) hogy egy számítógépet hogyan és mikből kell összerakni, milyen paraméterei vannak stb? Tehát ért az összes olyan kütyühöz amiből felépül egy pc.

Figyelt kérdés
Szükségem lenne egy ilyen emberre (alkalmi munkára)de nem tudom milyen kulcsszóval keressek. Én informatikusra gondoltam de lehet, hogy más....?
2013. jan. 3. 11:22
 1/6 lindmayer ***** válasza:

informatikus-rendszergazda

írj ki egy hirdetést, hogy mondjuk egy 10 gépes hálózatot kell létrehozni, és várjad a jelentkezőket

2013. jan. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


főág:

[link]

azon belül:

[link]

[link]

2013. jan. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak 1 darab gépet kellene vennem de szakértő kellene hozzá :) és nem tudtam hogyan keressek rá mert csak nem szólítgathatok meg mindenki aki esélyes rá, hogy szakértő ebben .
2013. jan. 3. 11:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor énis szakértő vagyok, mert tudom miből épül fel egy gép és tudom, hogy minek mi a feladata. Ha egy gép kell írj egy árat és összerakunk egyet. Írd meg azt is mire kell. Itt mindennapos dolog a gépek összeállítása ezen az oldalon.
2013. jan. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ipon.hu -n van gépösszerakó, ki is írja hogyha valami szar a gépbe, meg is tudod rendelni
2013. jan. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 lindmayer ***** válasza:

ha megmondod, hogy mennyiért és mik(teljes gép, monitor, billentyűzet, egér, nyomtató stb) kellenek, akkor ajánlunk valamit

ja és hogy milyen programokat használsz, tételesen felsorolva(ha ki lehet váltani valamilyen fizetős alkalmazást ingyenessel, akkor ajánlunk is)

gondolom oprendszer is kell

és gondolom, hogy nem csak a rendelésében, hanem összeszerelésében(vagy a boltban összeszerelik), illetve

üzembe helyezésében, telepítésében is kéne a swgítség

ha budapesti vagy, akkor akár még vállalom is

2013. jan. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!