Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik gép összeállítás...

Melyik gép összeállítás jobb/erősebb, és miért?

Figyelt kérdés

AMD konfig

[link]


vagy


Intel konfig

[link]


Legfőképpen játékra használnám, letöltésre, böngészésre, haverokkal skype, youtube !

Szinte egész nap menne , olyan 15 órát :)

Az lenne a kérdésem melyiket vegyem meg és miért , vagy ha esetleg jobbat tudnátok összepakolni ezen az áron azokat is elfogadom .

Azért raktam össze AMD , illetve INTEL konfigot mert nem tudom melyik a jobb, és a segítségetek várom.

Köszönöm szépen, írjatok le mindent mind2-ről ! :)


2013. jan. 3. 14:24
 1/8 BM-Striker ***** válasza:

Az Inteles jobb játékra a te esetedben.(És kevesebbet fogyaszt.)


Intletől a 3570k jobb lenne, ha már veszel hozzá külön hűtőt, ezzel kitolnád pár évvel az gép életciklusát.

2013. jan. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
játékra szerintem is inkább az Inteles, bár Full HD-ban annyira nincs sok különbség, az FX-ek ereje inkább a több szálon futó alkalmazások során jönnek ki(és ezek nem a játékok, hanem inkább grafikus, 3d tervező programok).
2013. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor melyiket vegyem ?
2013. jan. 3. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
ha játékra használod csak és grafikus munkát vagy videoszerkesztést nem végzel a géppel, akkor inkább az Intel.
2013. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

És ha már intel, akkor 3570k, mert a "k" nélkülit nem lehet tuningolni.

Ha nem akarsz tuningot és marad a "k" nélküli, akkor elég egy B75-ös alaplap.

2013. jan. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

AMD-s a jó. Intelesben H77 Pro4/MVP lapot raknám oda ha már szorzózáras a processzor. RAMból a CL8-asat (amit az AMD gépbe raktál).

Igazából bármelyiket veszed, csak jól jársz. Ha úgy gondolod, hogy 1-1.5 év múlva lesz pénzed arra, hogy vegyél bele még egy HD7950-et akkor jó választás az FSP Aurum Gold 500W, ha úgy gondolod, hogy nem, akkor inkább FSP Aurum Gold 400W. Az is elég, és akkor még olcsóbb is. Az Inteles konfig mellett tenném le a voksom, de csak azért, mert sokat be lesz kapcsolva és az 8320 125W-os TDPje kicsit rémisztő.

2013. jan. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

dr.Bosko, ezt nem értem.

Akkor vegyem az INTELES konfigot és minden rendben lesz?

2013. jan. 3. 15:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Inteles konfigot vedd, de alaplapnak ASRock H77 Pro4/MVP-t rakd be illetve RAMnak a Corsair 8GB Vengeance 1600MHz CL8-at.
2013. jan. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!