Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ram bővítésnél hiba Toshiba...

Ram bővítésnél hiba Toshiba Satellite L650-108, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
- Genuine WindowsŸ 7 Home Premium 64-bit - IntelŸ Core™ i3-330M Processor - 4096 MB (2048 +2048) DDR3 RAM (1066MHZ) Vettem bele 2X4GB 1066Mhz Corsair DDR3 ramot párban. A win nem indul, csak a BIOS jön be. Ha a régi memóriát visszateszem, akkor minden ok. Ha nem párban, csak először az egyik 4GB-osat teszem be (corsair) -> kékhalál. A ram vadiúj. Talán vissza kéne vinnem. Ötlet, hogy mi lehet a baj?

2013. jan. 3. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Frekvencia ugyanaz?
2013. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen,1066Mhz. viszont a feszültségre vonatkozó adatot nem találtam. Sajna külföldön vagyok, nincs nálam memtest, se linux telepítő. Meg időm se nagyon van ezzel pepecselni.Egyébként a Bios egyszerű,mint a faék. Nincs benne a ramra vonatkozó beállítási lehetőség (se dual channel,se semmi).
2013. jan. 4. 08:09
 3/5 Serenity-cica válasza:
nem kompatibilis vele. egy ugyan olyan jo lehet, de vannak olyan laptopok, amik valogatnak.
2013. jan. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem csak laptopok, hanem alaplapoknál is van olyan hogy Memóriatámogatási lista.

Ami nem szerepel rajta azzal nem fog menni.

Bár ez attól függ milyen alaplap van abban a laptopban.

Kingstonban keresgélj, a lapok leginkább azokat támogatják.

2013. jan. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Megoldódott. A ram volt gyárihibás. Kicserélték és most már működik.
2013. ápr. 1. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!