Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Összeállítottam egy konfigot,...

Összeállítottam egy konfigot, szerintetek megfelelő lenne?

Figyelt kérdés

Alaplap: Asrock Z77 Pro4

Processzor: Intel i5-3570K

Memória: Corsair 8GB DDR3 1600MHz CMZ8GX3M1A1600C9

Optikai egység: Samsung SH-223BB/BWEBE

Merevlemez: már megvan (500GB )

Ház: Cooler Master RC-350-KWN2-EN Elite Knight 350

Táp: FSP Raider 550


Ezt tervezem megvenni február körül,majd ha megint lenne pénzem akkor:

-SSD-t

-CPU hűtőt

-HD7870 vagy HD7950 videokártyát.


Többnyire játékokra fordítanám a teljesítményt


Szerintetek ez így korrekt lenne?Azért választottam Intel cpu-t,mivel van benne igp,ezért nem kéne olcsó cpu-olcsó vga párossal beérnem,hanem tudom használni,míg nem lesz pénzem egy jó kártyára.

Egyébként az alaplap támogat CF-et?



2013. jan. 3. 20:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Esetleg ha tudnátok jobbat,hasonló árban,szívesen meghallgatnám:)Köszi előre is.
2013. jan. 3. 20:49
 2/13 anonim ***** válasza:
Memóriából ha van rá mód, akkor a Corsair 8GB Vengeance 1600MHz CL8 KIT-et vedd, 14k. A többi rendben van.
2013. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Az alaplap támogatja a CF-et és szerintem jó lesz.

Annyit még, hogy ha 7870/7950ből szeretnél cf-et akkor vehetsz még vagy 2 monitort is a feltételezett mostani fullHD-s monitorodhoz mivel ezek a kártyák egyedül elegek mindenre, ha kettő van belőlük akkor mehet az eyefinity

2013. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Itt olvashatsz:

[link]


Nagyjából jó, bár ha játékra akarod akkor merevlemeznek egy 7200-as fordulatszámú kell, remélem tudod, mert amúgy ha egy 5400-as van akkor nem sokra mész a géppel.

Amúgy elég jó, de a CPU hűtőt vedd meg előbb.

RAM meg lehetne Kingston.

2013. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Alaplapot személy szerint én cserélném:

[link]

Proci,ram,író oké.Ház táp is oké de ha ráfordítanál még kis pénzt akkor ezzel jobban járnál szerintem:

[link]

ház:

[link]

2013. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

"Feltételezett" :D

Jelenleg egy béna 17 colos nem fullHD monitorom van.

Amikor ezt a monitort lecserélem,akkor úgy tervezem,hogy egy 82 vagy 106 centis TV-t fogok monitornak használni.


Egyébként a kérdéstől eltér,de az megvalósítható,hogy 2 monitort kötök a gépre,az egyiken fut egy játék,a másikon pedig például egy film,vagy chat ablak,és anélkül tudok váltani a 2 között,hogy ki kéne lépni az egyikből?

2013. jan. 3. 20:55
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem hiszem.
2013. jan. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

CrossFire t szerintem felejtsd el

bár 7870 el még elmegy ha majd nagyon akarod de valószinüsítem hogy cserével majd akor is jobban jársz ahogy manapság

ha 7950 t veszed és CrossFire t tervezel vele akor minimum FSP Raider 650 nem ártana szerintem

csatlakozók és kényelmesebb tartalék miat pedig Raider 750 lene a minimum

5ezer plusz ez kb.

persze jobb tápot is kereshetsz ettöl ha ténleg nagy CrossFireX es lenél

de mint irtam szerintem tégy le róla majd lasan vagy ha mindenkép akor 7870 böl csináld

2013. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha két külön kártyára kötöd a monitort, akkor szerintem megvalósítható. Ha egyre, akkor az asztalt max kiterjeszteni tudod, és úgy lehet, hogy egyiken chatablak, másikon film. Játékkal szerintem (legalábbis nekem) nem működött.
2013. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Western Digital Green Power 500GB 32MB 7200rpm SATA2 WD5000AADS

ilyen merevlemezem van jelen pillanatban.

2013. jan. 3. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!