Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A három közül melyiket a...

Suppant kérdése:

A három közül melyiket a legérdemesebb megvenni? 1: powercolor ax7950 boost 2: asus hd7950 3: gigabyte hd7950 teljesítményben nincs különbség melyik a megbízhatóbb vagy jobb

Figyelt kérdés

powercolor: [link]

asus: [link]

gigabyte: [link]



2013. jan. 4. 12:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Powercolor: Újabb fajta GPU.

ASUS: Legjobb hűtés.(Legjobban tuningolható.)

Giga: Rosszabb fajta hűtés, de nagyon olcsó.

Én az ASUS-t venném.

2013. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tisztelt mgoldgod nem tudom honnan veszed, hogy a gigabyte hd7950-nek rossz a hűtése. Szerintem amelyik VGA-ra 3 év garit adnak az nem lehet rossz.


[link]

2013. jan. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, nem rossz, elég az alapjárathoz. ÉS képzeld el, 3 év garit adtak akkor is, mikor kiadtak egy egész széria hibás videókártyát...
2013. jan. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ilyen előfordul bármelyik másik kártyagyártóval (pl Sapphire Radeon HD 7870-el). Ebben az esetben tulajdonosoknak kicseréli a rossz kártyákat.
2013. jan. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy másik hibásra? Azért van különbség a Sapphire és a Giga között... A Sapphire az egyik legmegbízhatóbb gyártó, míg a Giga az utóbbi időben nem egy szériahibát tudhatott magáévá.
2013. jan. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csak hogy lásd. Az érintett típus a Sapphire Radeon HD 7870 GHz Edition-je a kékhalál a legkomolyabb figyelmeztető jel egy PC-n, nem ez az egyetlen képernyőhalál: a Sapphire Radeon HD 7870 GHz Edition videokártyáinál gyakran fordul elő úgynevezett feketehalál. A hibát néhány rossz minőségű kondenzátor okozza, aminek a következménye a zajos GPU-jel.Emiatt a rendszer összeomlik, a képernyő pedig feketévé válik. A hiba nem merült fel tömegesen, a jelenséget pedig legtöbbször csak a Sapphire esetében hozták szóba. Az AMD már hónapokkal ezelőtt tudott a hibáról, és egy ideje a partnereit is informálta a problémás alkatrészekről. Ennek ellenére a jelenlegi HD 7870-es kártyák közül is vannak olyanok a piacon, amelyek hibásak. A Sapphire a franciaországi kereskedőktől már visszahívta a készleteket, a jelenlegi tulajdonosoknak pedig kicseréli a rossz kártyákat. Szóval nem szerencsés csak így kijelenteni a GIGABYTE-re, hogy sz.r!
2013. jan. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"A hiba nem tömegesen fordul elő".

Ez a fontos mondat, ami a Giga-ra nem igaz...

2013. jan. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Az ASUS mindenképpen jobb,mivel sokkal megbízhatóbb,de ha teheted Saphire graf.-t vegyél mivel azok piac *1 és nagyon megbízhatók,nekem is olyanom van 2 gépben és nagyon megvagyok vele elégedve
2013. jan. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Tisztelt mgoldgod miért is nem igaz a GIGABYTE-re? Mutass légy szíves egy tesztet vagy cikket ahol a GIGABYTE ennyire rossz. Egyébként nekem GIGABYTE VGA-m van és én is meg vagyok vele elégedva.
2013. jan. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elnézést a helyesírási hibákért, telefonról írtam.
2013. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!