Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit kéne a gépemen felújítani...

Mit kéne a gépemen felújítani ahhoz, hogy menjen a Far Cry 3?

Figyelt kérdés

Teljesen meg vagyok a gépemmel elégedve,az egyetlen egy gond az az,hogy már elég régi,szeretném megtudni,hogy ahhoz,hogy átlagosan fusson rajta a Far Cry 3 mit kell felújítanom,és hogy kb milye ajánlotok,kérlek segítsetek,előre is köszönöm!



Intel Core 2 CPU 4400@2GHz

1GB RAM

256MB

Radeon X1600/1650 series


FIGYELEM:Tudom,hogy nagyon szar gépigény,de olyan kommenteket várnék,hogy pl:"Ha a ramot és a grafkártyádat felújítod,akkor talán menne...".


Tudom,hogy maxon sehogyse futna,ahhoz új gép kellene,de én nem is akarok max grafot,csak mivel imádom azt a játékot,legalább valahogy fusson.



2013. jan. 4. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg a RAM-ot kell bővíteni és egy izmosabb videókártyára cserélni a mostanit.
2013. jan. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És akkor korrektül futna.
2013. jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Videokártyát mindenképpen le kellene cserélned, legalább egy ATI Radeon HD 4850 1Gb-os kártyára. Aztán a ram-ból sem ártana mondjuk 2X2Gb, Továbbá a processzort sem ártana leváltani mondjuk egy erősebb core 2 duo-ra. Nekem Intel core 2 duo E4600-asom van-de ez is nagyon gyenge. De még ha a processzort nem is cseréled le, a videokártyát muszáj lesz, és ram-ból is kellene legalább 2giga.
2013. jan. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

MINDENT ki kéne cserélni, az a gond :D


Az alaplap valszeg csak DDr2-es, ne adj isten 1-es, tehát 2x-3x drágább hozzá a RAM. A procit se tudnád lecserélni, mert a mostani procik nem ilyen foglalatosak. Szóval igazából a teljes gépet le kéne cserélni.

2013. jan. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönömm mindenkinek a kommentet!
2013. jan. 6. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!