Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy laptopom amiben egy...

Van egy laptopom amiben egy AMD Radeon HD7690M XT 2GB DDR5 van . Néhány cpu figyelő program azonban azt jelzi hogy egy amd radeon hd6700m miért van ez? És miért nem viszi a legújabb játékokon medium, high beállításokkal? Vinnie kéne

Figyelt kérdés

#videokártya hiba #amd radeon hd7690m xt
2013. jan. 5. 12:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyanítom, hogy a HD7690M egy átnevezett HD6770M esetleg kicsit megemelt órajelekkel. Néztem pár 3DM vantage eredményt (komolyabb tesztek hiányában), ami alapján a mobil 7690M Xt kb egy asztali HD5670 vagy maximum egy HD6670 szintjén mozoghat teljesítményben. Ez nem számít erősnek (notebookban azért nem rossz persze, kisebb felbontáson lehet azért vele jókat játszani, de komolyabb gépigényű játékokhoz, magas grafikai beállításokkal már könnyen kevés lehet szerintem). A 2GB videomemória is csak dísznek van rajta, mert jól hangzik...soha nem fogja kihasználni az a kártya.

A notebook nem játékra való, én még mindig azt mondom...akinek komolyabb játékos igényei vannak, az vegyen asztali gépet vagy konzolt.

2013. jan. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


Valami drivert nem tetél fel lehet

vagy roszul álototál be valamit

szürés simitásokat pl. hisz ezeket még asztali 100ezres vga n is kikapcsolják vagy lejebb veszik ha magas fps t szeretnének

vagy valami új gépterhelö grafikai beláitást nem vetél lejebb vagy nem kapcsoltál ki

.

AMD honlapjáról töltsd le a legújabb drivert hozá és azzal probáld ki

.

vagy laptop gyártó honlapjároĺ

amugy pontosan mely laptopról van szó?

.

azért amugy enek ténleg medium körülin elfogadható fps eket kéne nyújtania

2013. jan. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
HP Pavilion dv6-6c80el erről a laptopról van szó. Driver Genius 12vel töltöttem le a drivereket.Ez tudomásom szerint mindig a legújabb drivert tölti le.
2013. jan. 5. 21:30
 4/4 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Én ilyenben nem biznák (nem azért mert virusos lene!) de hát te dolgod mit csinálsz

.

érdemes megnézned a pontos Catalyst adatokat hogy mik a driver verziók és utána amd honlapját is hogy ezt adja e ki utolsónak

.

meg sokmindent érdemes lene átnézni de azt csak helyszinen lehetne

ugyhogy marad az magadtól való találgatás/megoldás, keresgélés

2013. jan. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!