Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért kapcsol ki a Laptop...

Miért kapcsol ki a Laptop képernyő?

Figyelt kérdés
van 1 hp compaq 610 laptopom és gondol egyet a képernyő és kikapcsol. Csak miután lecsukom és felnyitom utánna lesz újra világos. Próbáltam mozgatni hogy hátha kontakt hibás... de semmi :/

2013. jan. 5. 19:33
 1/3 A kérdező kommentje:
És nem készenlíti üzemmód mert... ha kattingatok meg ilyenek.... továbbra is hallom meg minden..
2013. jan. 5. 19:34
 2/3 A kérdező kommentje:
am.... ha közelről nézem.... akkor látom h halványan ott van.... a fényerőt hiába állítgatom semmi.... csak akkor jön helyre ha vagy ujra indítom a gépet vagy pedig lecsukom a fedelet és újból kinytom
2013. jan. 5. 19:35
 3/3 Mr. V. ***** válasza:

Talán a biosban van beállítva képernyővédő és a win valamiért nem bírálja felül.


Nekem 2 HP-Compaq gépem volt, mindkettő alaplaphibás lett pont a meghosszabbíthatatlan 1 éves gariidő lejárta után pár héttel. Szervízbe csak alaplapcserét ajánlottak (30e+munkadíj, amiért használt gépet is kapnék), ill. arra már csak fél év garit vállalnak, de mint kiderül a 6735s széria összes alaplapjai mind szériahibásak, így inkább kukáztam a 2 gépet és a 2 cég is rájött, hogy nem tudnak együtt dolgozni, már több mint 1 éve megint különváltak. Szóval nálad is "kiforratlanság" lehet. Egy régi 98-as gyármányú Compaq gépem még a mai napig üzemel, de az új HP-Compaq gépek 1 évet bírtak csak.

Nézz utána, hátha van másoknak is hasonló problémája, én sajnos már későn kerestem rá és kidobtam a pénzem. Ha a te szériádban is gyári szériahiba, szabadulj meg tőle mielőbb!

2013. jan. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!