Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok egy alaplap +...

Ajánlanátok egy alaplap + processzor combót max 40k-ért?

Figyelt kérdés
A laptnak tudnia kell: sata3-as csatlakozó, 4 memoria hely, és ha a procit akarom húzni, akkor a lap ne akadályozza.
2013. jan. 6. 08:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Alaplap: [link]

Proci: [link]

Öszesen: 41508 Ft

A lap nem fogja nagyon szeretni a proci húzását, de túl sokat vársz el ennyi pénzért...Pl, minek kell 4 memória slot?

Ami maximálisan kielégítené az igényeidet, az ez lenne: [link]

De e mellé már nagyon gagyi proci férne be 40k-s keretnél...(50k-nál már fx 6100 is beférne, de így x3-as athlonok mehetnének )

2013. jan. 6. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A 4 memóriaslot szerintem is fölösleges, de te tudod..

Egy olcsó, de már játékra is jó páros:

[link]

/267024

[link]

Ez csak 33 ezer, és jó kis prociba integrált vga (APU) is van! http://www.youtube.com/watch?v=H7pScFopnnA

Nem semmi ennyiért :)

-----------------------------------------------

Ha még ennél is komolyabban akarsz játszani, és már van valami jó videókártyád, vagy még veszel akkor ez a páros megfelelő lehet:

[link]

[link]

Sajnos így már 42400ft, egy kicsit túlléptem a keretet.

És ehhez már legalább egy HD7770 illik :)

Bevallom, azt nem tudom, hogy ez az alaplap mennyire szerei a tunningot. De én nem is vagyok nagy híve. Szerintem ez a proci már elég kell legyen anélkül is. A videón az olcsóbb procival, APU-val full HD-ben mentek azok a játékok, akkor ezen még komolyabbak is elmennek úgy.

2013. jan. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor elég a 2 memoria slot.

Esetleg olyat tudtok írni?

2013. jan. 6. 10:29
 4/6 A kérdező kommentje:
A videókártya egy Palit GTX 650i Oc 1gb lesz.
2013. jan. 6. 10:32
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]

esetleg ez a lap?

2013. jan. 6. 10:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem király a Gigabyte lap, és microatx (gondolom az kell). Én nem is néztem mást, csak az Asrockot, mert az szokott olcsó is meg jó is lenni. Az általam linkelt Asrock lapban újabb chipset van, és gyorsabb memóriamodulokat is tud kezelni. Meg több csatlakozása van kívül-belül, igaz, ATX formátumú. A Giga lappal viszont (és az AMD Athlon II X4 750K procival) pont kijössz a keretből. A cpu 4 magos, 4MB cache - ennyiért a legjobb vétel. A vga is nagyon jó, szerintem ezekkel minden játék tökéletesen menni fog.
2013. jan. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!