Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van/lézetik olyan adat kábel...

Van/lézetik olyan adat kábel amin keresztül a laptopomon lévő játékokat áttudom tenni az asztali pc-m re?

Figyelt kérdés
Van/lézetik olyan adatkábel amin keresztül a laptopomon lévő játékokat áttudom tenni az asztali pc-m re. Van egy 16GB-s pendrivom de azt írja ki hogy túl nagy fájl méret. A játékok ilyen 10-20 GB-sek és nemtudom egyszerűen áttenni a nagy gépre.

2013. jan. 6. 14:57
 1/9 alcapone386 válasza:

hálózaton megosztod a notebook on található meghajtót.

PCn így tudod tallózni, másolni törölni a fájlokat.


Xp vagy win7? Esetleg win8? Linux?

2013. jan. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Azért a játékok fájljai biztos nem nagyobbak 15-16 GB-nál. Több fordulóval simán átviheted a pendrive-oddal. (Csak fáradtságos meló lehet esetleg.)


Amúgy külső winyóval megoldhatnád esetleg, és ez később is hasznos lehet, tehát sz.v.sz. érdemes beinvesztálni rá.

2013. jan. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Na most akkor a telepítő / iso / egyéb képfájlokról beszélsz? Mert az, hogy fel van telepítve a laptopodra, és a gépeden szeretnél játszani, nem fog úgy menni hogy fogod az egész mappát és átmásolod, hanem telepíteni kell. // Bocsi ha ez számodra egyértelmű volt.

Viszont ha nagyméretű ISO, vagy akármilyen telepítő/képfájlod van, szóval több gigás, nos ezekkel a következő a helyzet: a merevlemez általában NTFS fájlrendszerű, a pendrive FAT32 (asszem..xd). Az ilyen hatalmas fájloknál kiabál (akkor is ha elméletileg ráférne mert kisebb). Én ezt tenném a helyedben: winrarral szedd szét 100 MB-s részekre, azok rámennek a pendrive-ra. A másik gépen meg rarold össze. A Winrar bájt egységben kéri a part-ok méretét: 100 MB = 104 857 600 byte.

Minden jót!

2013. jan. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De iso fájlosak és 1 max 2 fájlból állnak max. Pl: a Call of Duty Black Ops 2 16GB és 1db iso fájl. De pl a Far Cry 3 9GB és 2 4.5gb-s fájlból áll csak nem engedi valaminek áttenni. Pedig 16GB-s pendrive és az írja ki mikor átakarom tenni hogy túl nagy fájlméret.

Semmilyen netes megoldás nem jó mivel szar 5GB-s mobilnetem van és hétvégente haveromnál töltögetek.

2013. jan. 6. 15:10
 5/9 anonim ***** válasza:

crossover kábel


Gazda gép (laptop)

Cél gép (Pc)


mappa megosztás és hajrá

:))

2013. jan. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
harmadik(15:08) vagyok: Mindenképpen a winrar-t javaslom akkor. Most néztem, nem is kell bájtban megadni. Fogod winrarban a nagy iso fájlodat, rámész arra h "Hozzáad" és akkor ott lesz egy rész h "kötegméret" v vmi. Válaszd ki pl h 100MB, és akkor az jó lesz. A másik gépen meg kibontod.
2013. jan. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2013. jan. 6. 15:16
 8/9 A kérdező kommentje:
Az csinálom már 10perce a winraros javaslatos. 100MB-s partokba szétszedi most. Szerintem jó lesz már.
2013. jan. 6. 15:23
 9/9 anonim ***** válasza:
Azért írja ki hogy túl nagy fájlformátum mert a pendrive FAT-32 fájlrendszeren van és nem NTFS-ben. Ezt úgy tudod áttenni, hogy leformázod a pendrive-ot és formázás közben kiadja a lehetőséget a változtatásra. Visszakapod majdnem az összes gigát (persze ami a fájlrendszernek kell azt elveszi...nem tul sok) a többi pedig fut szépen és vígan mint azelőtt. És akkor nem csak 4 gigát fog engedni átrakni hanem felöle 15öt is.
2014. szept. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!