Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konfig legyen?

Milyen konfig legyen?

Figyelt kérdés

Nos, akkor egy NAS féle gépet gondoltam rakok össze... Lényege az az, hogy keveset fogyasszon és olcsó legyen... Mindenképp én szeretném összerakni, mivel lehet olcsóbb, meg maga a barkácsolás öröme miatt is. A kis fogyasztás miatt néztem az Intel Atom procikat... Gondolom DDR3-as ram, mivel keveset eszik, csak 1 db 2 GB-os elég lenne bele... Bár lehet elég egy 1GB-os is, szerintem ti jobban ismeritek ennek a működését... Aztán gondoltam olyat, hogy Gigás lan legyen benne, mivel onnan lesz elérhető... és HDD-ből is elég lenne egy max 2 TB os, de min. 500 GB-os kéne bele... Fogyasztásilag szeretnék kijönni olyan 30-40 Watt/h-ba... A lanról való indítást még nem tudom hogy működik, ennek utánanézek...

Ha lennétek olyan kedvesek az előbbi "feltételek" alapján egy konfigot tudnátok nekem összerakni?

Nagyon megköszönöm mindenkinek :)



2013. jan. 6. 18:47
 1/4 anonim válasza:
Ipon.hu össze rakják neked amit akarsz
2013. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szóval te egy 40 wattosat akarsz? mesélj még
2013. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
talán egy intel proci menne annyiban, de csak valami régi
2013. aug. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
és 1 procival magába nem sokat érsz
2013. aug. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!