Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem Működik a Dual Graphics....

Nem Működik a Dual Graphics. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy Dual Graphics konfigot, Egy AMD A10-5700, Sapphire HD6670 1GB Gddr5, és egy ASRock FM2A75M-DGS összeállításban. De akárhogy próbálom, nem működik rendesen a Dual Graphics. Kb 5 órát próbálkoztam, és nem megy normálisan. Ha a BIOSban PCI Expressz-t állítok be, akkor megjelenik a Vision Engine-ben a Dual Graphics, be is kapcsol szépen, de játékok alatt kevesebb FPS-t ad, mint a HD6670 önmagában, viszont ha Onboardra van állítva, akkor meg sem jelenik a Dual Graphics, holott sok helyen utánanéztem, elvileg azon kell lennie. Ha valaki tudna segíteni, azt nagyon megköszönném, mert már kezdek megőrülni tőle. :)

2013. jan. 7. 11:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elvileg amikor beleteszed a dedikált VGA-t,a gép automatikusan felismeri,és megkérdezi,hogy szeretnénk-e használni a Dual Graphics módot.Neked nem volt ilyen?
2013. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Egyforma VGA kell hozzá !
2013. jan. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

egy pill ?? ! 2 db pci e kártyád van vagy az integráltal akarod pároztatni ??


vagy én nem értem.

2013. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
IGP+Diszkrét Vga-t szeretném összehozni. Ha beleteszem a kész rendszerbe a VGA-t, és belemegyek a Vision Engine-be, ottvan a Dual Graphics menüpont, és be is tudom kapcsolni, de kevesebb FPS-t ad így, mintha csak a VGA menne.
2013. jan. 7. 11:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Felejtős nem fog menni


mert az IGP s vissza huzzza

2013. jan. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
de ennek a dual graphics-nak pont ez a lényege, hogy megnöveli a teljesítményt.
2013. jan. 7. 11:40
 7/14 A kérdező kommentje:

[link]


a 16. 17. oldalon látszik, hogy javítania kéne a teljesítményen, nem rontani.

2013. jan. 7. 11:58
 8/14 anonim ***** válasza:
A kérdező nem mond hűlyeséget,kéne működjön.
2013. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) esetleg nem tudod, mi a probléma?
2013. jan. 7. 12:49
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem nagyon,én voltam az első válaszoló is.:)


Miután betetted a dedikált VGA-t,nem kérdezte,hogy szeretnéd-e,használni a Dual G. módot?

2013. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!