Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 7850 re váltottam, terhelés...

7850 re váltottam, terhelés alatt hullámzik a monitor (? )

Figyelt kérdés
5770 ről 7850 re cseréltem a vga-m. Drivert letöröltem, újraraktam. Ha játszom, terhelem a vga-t, elkezd hullámozni a képernyő, nem nagyon, de észrevehető. Mi lehet az oka?

2013. jan. 7. 15:11
 1/5 A kérdező kommentje:

edig: Nem csak terhelés alatt csinálja....

Olyan, mintha nem lenne leárnyékolva a kábel, és zavarná valami a jelet.

2013. jan. 7. 15:30
 2/5 A kérdező kommentje:
Több mint valószínű, hogy a dvi-vga átalakító miatt ilyen. Szóval ha valakinek olyan monitor van, amin csak vga csatlakozó található, számoljon vele, ha ilyen kártyát vesz, kell mellé új monitor is. Remélem más nem jár úgy, mint én.
2013. jan. 7. 17:36
 3/5 anonim válasza:
Én úgy jártam mint te... Vagyis két napja van meg a kártya és ugyan ez a bajom. Valami megoldást találtál a problémára ?
2013. márc. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én még azon gondolkozom, hogy vajon minidisply port dsub átalakító nem-e oldaná meg a dolgot...
2013. márc. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy DVI-DVI kábelt kötöttem be, azóta működik (működött, kb 1 hete küldtem vissza garanciába, mivel a kártya terhelés alatt lekapcsolja a monitort, gyárilag hibás sapphire szériakártyát fogtam ki..)
2013. márc. 7. 20:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!