Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy GIGABYTE RADEON...

Pintér János kérdése:

Vettem egy GIGABYTE RADEON HD7850-es és egy MSI RADEON HD6570-es videókártyát és elvileg azt olvastam, hogy ezekhez jár egy kupon kód amivel elvileg valamilyen játékot meg lehet szerezni ingyen. De én semmi ilyesmit nem kaptam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 13:03
 1/7 kingler ***** válasza:
Hát ha télleg adnak olyan kupont es te nem kaptál sztem reklamálj...
2013. jan. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Golan Trevize ***** válasza:

Csak ezért vettél két videokártyát?

És hol olvastad, hogy jár kupon?

2013. jan. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

csak bizonyos gyártók vesznek részt ilyen promócióban,


például ha az ASUS vga-k mellé kapsz super mariot, gigabyte mellé semmit. Csak ha részt vesz az akcióban.


MSI ugyanez, ha úgy vetted meg őket, hogy az árban benne volt a bundle akkor menj vissza és addig verd az asztalt amíg nem kapod meg. Ha nemvolt mellé, akkor figyelmetlen voltál.

2013. jan. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindegyik kiszereléshez jár, de ha ahhoz igértek, amit kiszemeltél és nem adtak hozzá, akkor csapj az asztalra. Nekem egy Sapphire 7850 van, amihez igértek Sleeping Dogs játékot és a kupon benne is volt a videokártya dobozában! Steam-en aktiváltam a kulcsot és már töltődött is le a játék! Valahogy így kéne mennie. A 6570-hez nem vagyok biztos, hogy adnak játékot (csak drágább kártyákhoz szoktak), de a 7850 van rá esély, hogy tényleg jár hozzá, de mint írtam, nem mindegyik modellhez jár szerintem. Honnan rendelted és melyik példányt pontosan?
2013. jan. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy számítógépes boltban vettem és a példány pontosan GIGABYTE RADEON HD7850 OC 2GB DDR5. Eléggé zavar már őszintén megvallva, mert legutóbb DiRT 3-as cupon code-kat adtak és nekem egyik videókártyám dobozában sem volt semmi. De ez a 7850-es eléggé újfajta és árában is 50ezer szóval kellene, hogy legyen hozzá.
2013. jan. 9. 18:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nem mindegyikhez van. Sőt most nézegettem és nem nagyon találtam már játékkal árult 7850-t például az ipon-ban, ahol biztosan nem nyúlják le. Karácsony előtt viszont rengeteg volt, csak úgy dobálták a játékokat...drágább 7900-es karikhoz 3 friss játék is járt...

Az én általam vásárolt kártya most például (4 hónappal később) 1000Ft-tal drágább is lett és már nem adnak mellé játékot, pedig 54k sem olcsó szerintem. Most megnéztem és sajnos a dobozen sem írják, hogy van/volt benne játék, még a doboz tartalma felirat alatt sem. Anno a Gigabyte 3850 karimhoz járt pl Neverwinter 2 és ezt a dobozon is nagyon reklámozták.

2013. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem asus 7850hez adtak dirt 3at
2013. jan. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!