Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ciki ha CRT (1024x768) monitor...

Ciki ha CRT (1024x768) monitorom van + a gépem is 32 bit-en fut?

Figyelt kérdés
2013. jan. 8. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
nem ciki, ki mit engedhet meg magának, nekem is 32 bit-en fut a rendszer és a monitort is úgy 1-1.5 éve cseréltem LCD-re azt is használtan vettem de bírja a strapát.
2013. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 karesz01 ***** válasza:
100%

Nem


Ha neked az igényeidet kiszolgálja a rendszer minek is kellene változtatni rajta .


Az anyagi helyzetedtől is függ a dolog .


Te döntöd el mire van szükséged és mire nem .

2013. jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is CRT van és 32 bit-es rendszer... szóljanak le meg röhögjenek ki de biz isten le******... Kinek mire van pénze meg mit engedhet meg magának. Fejleszteném én csak hát 17 évesen nem igazán van még miből ugye meg hát működik rendesen. A monitort még használtan vettük 5-6 éve biztos már, szóval szerintem jól bírja. Egyszer mindennek el jön az ideje.
2013. jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64 bites rendszer, de mellé egy 15"-os CRT, amit még régen a szomszéd tett ki az utcára.
2013. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Kb 10 hónapja ugyan a rendszerem már 64 bites, de a monitorom még mindig CRT. Nekem is 1024*768@85Hz-en megy...

És egyelőre nem is áll szándékomban LCD-re cserélni: akármennyire is az terjedt el, a kétségtelen előnyei mellett több hátránya is van a katódsugárcsővel szemben. Amikor ezt a monitort vettem, nem sokkal drágábban választhattam volna LCD-t is, de tudatosan döntöttem ez mellett (MAG 770PF). És nem bántam meg...

2013. febr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!