Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Így jó lenne ez a konfig?

Így jó lenne ez a konfig?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy konfigot, a kérdés az lenne ez így jó lenne? mivel az alaplapokhoz és a procikhoz annyira nem értek jobbnak láttam megkérdezni, igen tudom van jobb is és nem, nem kell ajánlani mást, a kérdésre válaszoljatok csak, köszi.

alaplap: [link]

proci: [link]

2x: [link]

a videó kártyát és a merevlemezt nem linkelem, még nem döntöttem milyet szeretnék, és az amúgy se számít :)



2013. jan. 8. 19:53
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, utolsó linket elszúrtam, [link]
2013. jan. 8. 19:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Jól látom hogy a házban alapból van táp?
2013. jan. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, alapból van benne egy 450W táő
2013. jan. 8. 19:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Na azt szépen dobd ki, és tegyél bele egy rendeset.
2013. jan. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lényegében azt is terveztem hogy a mostanit teszem bele :D csak ezt gép házat vette ismerősöm és nagyon megtetszett és még normális árba is lenne. Viszont az alaplap és a proci az passzol egymáshoz? Nagy égés lenne ha megrendelném és nem
2013. jan. 8. 20:04
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha inkább mondanál egy árat,úgy sokkal könnyebben tudnánk segíteni.
2013. jan. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi lett volna kérdés hogy ha ezt az alaplapot és procit megveszem, passzolni fognak? rendesen fog működni? semmi egyéb :) de írtam is
2013. jan. 8. 20:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező,nem akarlak megsérteni,de ha azt se tudod hogy a kinézett alaplap és CPU kompatibilis-e,valamint olyan házakat linkelsz amiben alapból van táp,arról nem is beszélve hogy azt írod hogy a videokártya amúgy se számít,akkor nem tudom miért nem írsz egy keretet,és majd valaki összeállít neked egy tuti konfigot,amiben minden passzol mindennel,és nem fázol rá egy esetleges bakira.


De amúgy igen,belemegy a proci a lapba.

2013. jan. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azért írtam hogy úgy is mindegy mert azt már beszereztem, és abból nem gyártanak 55461 félét, mint mondjuk prociból, amit mai napig nem értek. Nem véletlen nem szeretném ha más állítana össze nekem egy konfigot, és mint írtam, a táp amúgy se lesz belőle használva, de még így is jobban megéri. Köszönöm a választ.
2013. jan. 8. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!