Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Külső Hdd lefagy lehet...

Danicsi kérdése:

A Külső Hdd lefagy lehet azért mert le ejtettem? a scandisc is le fagy X% után mit csináljak Kuka?

Figyelt kérdés
Valami programmal raktam rá ntfs és fat 32 külön külön egyikkel sem jó már úgy is leformáztam hogy be sem ismerte a gép de már jó nem nagyon értek ehhez de 1 TB-os Samsung g3 station nem szeretném kidobni

2013. jan. 9. 14:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Az.
2013. jan. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sanszos, hogy kuka, bizony.
2013. jan. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kuka
2013. jan. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha leejted a belső HDD-t, utána nagy valószínűséggel az is lefagy. Az aktuátoron lévő olvasófej távolsága a lemeztől, század, ezred-miliméterekben mérhető! Egy picsi deformáció is elég!
2013. jan. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok

köszi de megoldódott, az első 200gb le particionáltam és a maradék 800 tökéletesen működik. mert 67,2gigánál fagyott le mindig. gondoltam valami ott sérült

2013. jan. 12. 23:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért ne legyenek illúzióid! Ha egy pici darab is levált a felületről akkor az szép lassan tönkreteszi az egész winyót.
2013. jan. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!