Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ozone Attack headsetről...

Ozone Attack headsetről vélemények?

Figyelt kérdés
Sokat olvastam hogy gagyi, de legalább annyi jót is olvastam róla. A hangminőséggel videók alapján nem lenne problémám, inkább az anyagi minőségével. Megéri a pénzét? Vagy 7000 forintért valami jobb headset van?

2013. jan. 9. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem is van az anyagminősége kivalló!!

a hangja szép,kényelmes, hadeset vásárlásnál eddig ez volt a legjobb döntésem.

2013. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Teljesen megéri a pénzét!

Tiszta a mikrofon, a füles jól szól, bár igaz vannak jobb fülesek de azok már árban is jobban húzzák a zsebed :)

Nekem is van , szóval nekem eddig bejött, legjobb döntésem eddig ez a füles ! + jól is néz ki :)

2013. márc. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lehet hogy már késői a válasz de azért ideírom hátha valakinek segíthetek.

Én sem ajánlom.

Egy Ozone Attack-ot vettem és rá egy hónapra a mikrofon elvált a fülestől, megesik hogy az egyik oldala nem szól ilyenkor a kábellel kel szórakoznom hogy helyre álljon egy kis ideig.

Azt hittem csak én vagyok ilyen szerencsétlen, de nem a haverom is ugyan így járt csak neki egy pár hónappal tovább bírta. Lehet hogy ezeket arra tervezték hogy vitrinbe tartsák őket.

Én épp most nézegetem a headseteket és sajnálom hogy akkoriban megvettem ezt. Helyette inkább meg kellett volna duplázni azt az összeget és egy időtálló márkásabb fülest venni. Hiába, új márka volt senki nem tudott a hibáiról és olcsón bekajálták az emberek. Ajánlom hogy tényleg arra a pénzre még tegyél rá egy kicsit és nézz utána egy jobb fülesnek. Ha lehet ne a lefizetett youtube-os cuccokat nézd hanem olvass utána emberek véleményeinek akár magyar, akár angol nyelven, ha nem tudsz annyira angolul a google fordító is le tudja annyira fordítani hogy érts mit írtak oda.Egyébként nem véletlen vonták ki a forgalomból. Remélem tudtam segíteni.

2013. dec. 30. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sz*r nekem is olyan van (még egy hétig) de a mikorfon letörött aztán a kábel is elszakadt valamint a bal oldala nem is szól és ráadásul egyszer már meg is csináltattam de már megint nem működik...
2014. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!