Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Kernel32. dll és társai =...

Pixi3 kérdése:

Kernel32. dll és társai = kékhalál és errorok. Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Hali!

(Bocs hosszú lesz)

Előszöris mindenek előtt tisztázni szeretném hogy minden jel arra mutat hogy a RAM-om rossz. Tudom, de nincs rá jelenleg keretem hogy kicseréljem... nem lehetne mégis valamit tenni hogy megszűnjenek ezek a hülye kékhalálok vagy errorok? Vagy ha nem is megszűnnének de ritkulnának mert már nagyon elegem van, hogy semmibe sem kezdhetek bele amit hosszútávon csinálhatnék pl. filmézés, mert megszakítja egy kékhalál vagy crash vagy egyéb error.


Laptopom van, Windows 7 Professional 32-bit, Acer, Benne 2 magos Intel procival, Inteles videókártával (bár ez szerintem itt most nem annyira lényeges..)


Fél éve van meg és 2 hétre rá már jelentkeztek ezek a problémák. Kicsit később 1 hónapra megszűntek ezek a problémák majd ismét felléptek. Akinél vettem, meg többen is azt mondták hogy biztos vírusos (annak ellenére hogy fennt volt az !avast) így újratelepítettem. Sajnos közvetlen a telepítés után is újrajelentkezett a kékhalál úgy hogy a firefoxon kívül semmit sem raktam rá tehát biztos voltam benne hogy technikai hibának nézek elébe.


És így kékhalálozva, errorozva telltek a napok, majd egyszer csak ismételten megszűnt másfél hónapra és most 1 hónapja újra előjött. Tegnap előtt nagyon kritikussá vált a helyzet, amikor a kékhalál után a bejelentezés helyett fekete volt a kép egy egérrel. Vagy, bejött a kép de nem jelenítette meg a felhasználó nevem csak ott volt a kék kép és ennyi. Ez nagyon gyakran előfordult, illetve még a windows töltése utáni azonnali kékhalálok. Se a Startrepair, se a rendszervisszaállítás, se a legutóbb jól működő konfiguráció opció nem javított a helyzeten. Esetenként úgy indul el hogy nincs hang, vagy net, vagy egyik sem.


További hiba amit egyszerűen nem is értek... a Desktop-Manager. Ha ez errort kap, a tálca nem lesz már átlátszó hanem fehérré válik és elmegy a net úgy 2 percre majd visszaáll. Én ezt mai napig nem értem hogy mi köze van az internetkapcsolatomnak a tálcához vagy úgy egyáltalán?!?!


Kérésem... tudna valaki valami tényleg jól működő hasznos programot vagy tanácsot ehhez? Esetleg egy jó registry cleaner vagy valamit? Már nemtudok mit csinálni... csak lehet valamivel csökkenteni vagy optimalizálni a hibákat.



2013. jan. 10. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
ccleaner biztos, hogy nem árt, de lehet, hogy nem lenne rossz első körben újratelepíteni az operációs rendszert és tiszta lappal indulni. Ha pedig tényleg HW hiba, akkor ezek úgyis csak rövidtávú megoldások.
2013. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már írtam fentebb hogy a hibák frissentelepített op rendszernél is jelentkeztek, de a Cclenart azt leszedem!
2013. jan. 10. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!