Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Első indításkor miért lehet...

Első indításkor miért lehet hangos a pc-m?

Figyelt kérdés
Szóval röviden az a jelenség, hogy mikor bekapcsolom a gépet, valami nagyon hangosan zúg vagy inkább kerreg. De ha kikapcsolom és utána újra be, akkor nem csinálja. Először az egyik vinyóra gyanakodtam, ezért vettem bele egy ssd-t. Lehúztam a régiekről a kábeleket, de még mindig ugyan ezt csinálja. Kipróbáltam mind a 4 ventillátort, hogy megállítottam egy pillanatra, de nem változott semmi. Egyszerűen nem tudom behatárolni, hogy honnan jön a hang... Találkozott már valaki ilyennel? Valami tipp?

2013. jan. 11. 12:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Talán a táp.
2013. jan. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az új Nvidia GeForce GT630 csinálja ezt. A másik számítógépen meg a táp. Aggódnod nem kell.
2013. jan. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Neked is minden bekapcsolásnál ezt eljátsza? És mikor kikapcsolod és újra be, akkor pedig nem? Engem ez nem kicsit idegesít, hogy mindig 2x kell bekapcsolnom a gépet...
2013. jan. 11. 12:51
 4/6 anonim ***** válasza:
A videókártyám minden bekapcsolásnál 3 másodpercig hangos, de utána megszűnik.
2013. jan. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 lindmayer ***** válasza:

sok gépnél azért van ez, hogy tesztelje a ventilátorok állapotát: mondjuk 10-15 másodpercig maximumon pörög, és utána lelassít

bár nekem csak olyan gépem volt ami az áramtalanítás utáni első elindításnál csinálta

ha mindig ilyen volt, akkor semmi ok a panaszra, de ha egyszer csak elkezdett szórakozni, akkor már lehet esetleg aggódni

2013. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A por az oka az egésznek!Mikor kompresszorral kifújom a PC-t akkor nincs ilyen gond(6-8Bar).Ha ez nem elég a ventilátoroknak le kell venni a kis papír ragasztót és cseppenteni egy csepp olajat.
2013. jan. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!