Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha a notebookomban baj van az...

06PETI6 kérdése:

Ha a notebookomban baj van az alaplappal akkor azzal mit lehet tenni? AMD, azt hallottam h ezek elég gyakran vacakolnak.

Figyelt kérdés

2013. jan. 11. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Többnyire úgy tudom ha alaplap hibás akkor kuka. Vagy veszel egy másik lapot.
2013. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Máskor ne ilyen hallgatózz! Az AMD-k ugyan olyan gyakran vacakolnak, mint az Intelek. Kérlek, ezt ne is terjeszd!

Ha tényleg az alaplap vacakol és nem csak annyi baja van, hogy túlmelegszik, vagy akármi, akkor bizony nincs mit tenni azt cserélni kell.

2013. jan. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát ez nagy kár :S most járt le 2 hete a jótállás... Nekem egy informatikus mondta h neki sokkal jobb tapasztalatai vannak az intellel,AMD t nem is árul... Még nem full k.o mert itt ott kibírja egész nap úgy h nem fagy le,maskor meg 5 percet se bír ki,legalabb addig bírja ki valahogy amíg gyűjtok újra...egyébként most lett kitisztitva,ugyh sajnos nem a tulmelegedes lesz a problema
2013. jan. 11. 13:43
 4/11 anonim ***** válasza:
imádom az informatikusokat
2013. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha nem árul AMD-t, akkor honnan lenne róla bármilyen tapasztalata? Ő inkább csak fan boy, akiknek bármit mondasz, akkor is csak az imádatuk tárgya a legjobb, legszebb, leggyorsabb és minden más csak "sz*r".

A garanciáztató helyet hívd fel esetleg, egy telefont megér. Nekem volt már pozitív tapasztalatom ilyesmivel. Az 1 év garit elég rugalmasan kezelték, nem vakaróztak a 1-2 hetes kicsúszáson.

Jó gyűjtögetést!

2013. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem pc fan,hanem rengeteg számítógépet és notebookot szerel,ezenkívül meg ezzel foglalkozó céget is iranyit,szóval azért kicsit ért a dologhoz és van mar elég tapasztalata :) de a lényegen sajna ez nem valtoztat...:/
2013. jan. 11. 13:54
 7/11 anti paladin ***** válasza:

A fene tudja. amikor elkezdtem beképelni gugliba hogy "acer extensa don't..." első helyen ajánlotta fel a kereső don't turn on lehetőséget. Mind intel. :)


Emberünk f@szságot beszél.

2013. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

elnézést,én írtam rosszul,ő csak az Acer notebookokra mondta h azoknál szokott vacakolni az AMD-s alaplap :) egyébként sajnos tobbet ér új notebookot vennem,mert ha felkuldeném Brünnbe az Acerhez,akkor csak az hogy megmondják mi a hiba 800 cseh korona,(30 euro),plusz útikoltség,nem számolva a szervízkoltségrol és az uj alaplaprol ami kb 120 eu alatt nem lenne valoszinuleg...:/

addig jolesz a mostani,már másfél orája nem fagyott le ugyh most orulok :D

2013. jan. 13. 10:29
 9/11 anonim ***** válasza:
pontos tipus ??
2013. jan. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ui:Kb 3 vagy 4 honapja hoztak egy laptopot hogy nézzem meg mert a szerviz azt mondta hogy alaplapot kell cserélni és ez ugy 40 000 Ft


na jó ha a szerviz ezt mondta nekem van egy szokásom hogy előtte azért megnézem hogy mi nem stimmel és csak utána nézek szét alaplapokért (akár használtan is)

elő a jó öreg multi és mérés A tápbemenetnél van egy beépített biztosíték : [link]

hasonló mint ez csak az barna színű volt felirat nélkül

cseréltem és lön csoda :))

elindult a lapos

jav ára 3000 Ft

2013. jan. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!