Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri küldföldről e-bayen...

Megéri küldföldről e-bayen keresztül számítógépet vásárolni?

Figyelt kérdés

Nem vernek át? Vagy nincs valami egyéb rossz tapasztalat?

Mivel sokkal jobb, és olcsóbb gépeket tudnék onnan rendelni. Illetve ha valaki tudna valami 450$os gépet, azt megköszönném, ha elküldené. (gamer pc)



2013. jan. 11. 17:16
 1/7 anonim ***** válasza:
inkább nézz körül az expansys-nál
2013. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
En nem szeretek muszaki cikket online vasarolni. Barmi mast igen, de azt nem. Jobban szeretem ha van egy bolt ahova visszamehetek ha beszarik a cucc. Nyilvan a bolt is bezarhat, de talan kisebb az eselye hogy mondjuk a MediaMarkt sunyiban kivonul mint hogy valami random angol gyerek eltunik. Van az ebay-en garancia meg ilyenek, szerintem ha rossz cuccot kapsz akkor valahogy vissza tudod szerezni a penzed hosszu huzavona utan, de sokat nem ersz vele mert az eredeti cel a szamitogep megszerzese es hasznalasa volt ami ugye nem teljesul.
2013. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez az expansys kissé drága ahhoz hogy egy átlagember vásároljon rajta. Nehogy már a legolcsóbb pc 200.000 ft.
2013. jan. 11. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Ugye nem előre összerakott gépet akarsz venni? Annál rosszabb döntést hozni nem is lehet számítógép vásárlásakor. Az előre összerakott "hulladékok" az áruk felét se érik meg, és ráadásul olyan alkatrészeket raknak a gépbe, amiket nem tudnak máshol eladni. A táp meg legtöbbször olyan, hogy egy kicsit is nagy terhelés mellett el száll, és akkor vége a gépnek.
2013. jan. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem előre összeállítottat, hanem már egy használt gépet néztem, illetve 3 én általam összeállítottat, de nem tudom hogy biztosan megrendeljem-e. Bár a barátom, már rendelt ebayről, és megjött neki, de egy vásárlásból nem derül ki sajnos hogy át-e vernek, vagy sem. Egyébként itt van pár, amit kinéztem:

[link]


[link]


[link]


[link]


Ezeknél úgy vettem ki, hogy összeállított gépek, de nem biztos. Nem néztem még meg hogy itthon mennyibe kerülnének ezek. Valaki írna esetleg hogy milyenek?

2013. jan. 11. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Nos, ezek bizony előre összerakott gépek. És abból is a legrosszabb fajta. Itthon jobbat lehet összeállítani 90-100ezer Ft-ból.És ráadásul pocsék alkatrészek vannak ezekben a gépekben. Az, hogy Mo.-m nem találod ezeket a gépeket, az nem véletlen. Ezeket külön-külön egy-egy cég árusítja. Olyanok ezek, mint itthon a "pc-outlet" és a "computer imperium" számítógépei. Ha jót akar magának az ember, messziről elkerüli az ilyen helyeket. Amit én tudok neked ajánlani(magyar webshopok): ipon.hu és pcx.hu

rengeteg alkatrészük van, reális áron, és szinte mindenre van garancia. És, hogy milyen gépet vegyél, egy bizonyos összegből, arra pont jó ez az oldal. Meg a prohardver.hu fóruma is. Tehát összefoglalva, az ebay-en ezeket a számítógépeket egyáltalán nem éri meg megvenni.

2013. jan. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet, de azért körültekintően kell eljárni.

Ja és nagyon fontos, hogy a VÁM -ról ne feledkezz meg !!!

2013. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!