Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyiket válasszam a szükséges...

Melyiket válasszam a szükséges rossz tápegység közül?

Figyelt kérdés

Sajnos most úgy hozta a dolog hogy ilyen tápokra fanyarodok, de ezek közül is melyiket lenne "célszerűbb" választani? Rövid időre amíg erősebb nem lesz. Tudom Chieftech stb.. de most ez van sajnos.


M-Tech, Kolink, Codegen, Akyga, LC-Power


Egyedül eddig a Kolink-ról nem hallottam olyan borzasztó történeteket, eddig ő áll jobban.


2013. jan. 11. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
codegen
2013. jan. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy tápegységet sosem szabad így választani.

Hidd el, sokkal rosszabb lenne, ha egy sz*r táp az EGÉSZ gépet elvinné...

2013. jan. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tudom, csak sajnos most per pill szűk a keret, és választani kell. Próbáltam használt jobb minőségűt beszerezni de nem sikerült.
2013. jan. 11. 21:49
 4/6 BM-Striker ***** válasza:
83%

Akkor késleltetni kell a vásárlást.


[link]

[link]

Ezwk alig drágébbak, mint egy Codegen.


Ha már olcsót akkor is egy legalább egy Hipro( [link] ami így is messze jobb, mint egy Codegen.

2013. jan. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legjobb valasztas velemenyem szerint ha elcsusztatod a konfig vasarlas.Kiadsz most par ezret egy ocskabb tapra es 1-2 honapon belul veszel egy nornalisat akkor csak buksz az uzleten .Masodik eshetoseg ha teljes konfig lesz olyan hazat veszel amiben van tap lehetoleg 4-500wattos es hasznalod azzal a gepet mig nemlesz jobb tap de addig is ajanlom hogy legalabb a vga-t vedd ki igy kevesebb eselyt adsz egy leegesre.( kis fogyasztasu video kartya nelkuli egyszeru netezos gepbe jo lesz az a tal ott ugysincs akkora terheles mint egy gamergepnel..)Harmadig eshetoseg az M-tech tap ,van szamtekes becsuletes ismerosom o M-tech tappal allit ossze alap gepeket( ilyen 35-65 wattos gyenge kis proci ,alaplapi vga egy hdd az csuma a haziasszonyoknak vallal gyari garancian tul meg par honapot is) Amugy ctg 400 az igazi..10ezer forintig.
2013. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anti paladin ***** válasza:
mennyi az a rövid idő? 1 évig ezek a szemetek is jók ha nem a teljesítményük határáig hajtod őket.
2013. jan. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!