Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az iponnál kérhetek egy nem...

Az iponnál kérhetek egy nem teljes konfigra összeszerelést?

Figyelt kérdés

A konfigból csak a videokártya hiányzik, és emiatt a gépösszerakóban nem tudom elküldeni a rendelést.

Ha megrendelem ezeket külön-külön, és írok hogy kérnék összeszerelést, akkor összeszerelnék(természetesen fizetem az összeszerelési díjat, ami kb 2000 ft)?


2013. jan. 12. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Kérdezd tőlük meg e-mailon, nem harapnak :)

Amúgy nem nehéz berakni kártyát, leveszed gép oldalát berakod a csatlakozóba, rögzíted pár csavarral, és rákötöd tápcsatlakozókat. (ha kell neki tápcsati)

2013. jan. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A videokártyát be tudom rakni(meg ramot, procit, vinyót, stb), csak az alaplapot a házba(bár sztem ez nem túl nehéz), meg bekötni a csatlakozókat az alaplapba, amit nem nagyon tudok(mivel még nem csináltam ilyet, és nem egy új gépen szeretnék gyakorolni).
2013. jan. 12. 10:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Alaplap leírásában benne van hogy mit hova kell.

De ha nem vagy magadban biztos, akkor összeszereléssel megrendeled gépet, kártyát meg külön berakod te.


Amúgy nagyon egyszerű, csak 2 nem remegő és óvatos kéz kell hozzá :)

2013. jan. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Oké, köszönöm. Akkor szerintem megpróbálkozok, ha le van írva, hogy hogy kell bekötögetni :)

De ellőtte gyakorlok pár régi géppel :) (tudom, hogy nem pont ugyan olyan lesz, de abba is van alaplap, proci 2centis ventivel :D, stb)

2013. jan. 12. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!