Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit csináljak hogy kilépjen...

Mit csináljak hogy kilépjen Store Mode-ból?

Figyelt kérdés
Egyszer egy nap a valamit megnyomtam a Samsung SyncMaster monitoromon amely ezután ha valamit módosítok pl Fényerő kb 15 mp múlva fekete képernyő és vissza állít mindent és a képernyőn egy Store Mode felirat jelenik meg ... Mit csináljak hogy úgymond "kilépjen" ebből a Store Mode-ból ... Előtte nem volt ilyen csak amikor valami két gombot megnyomtam rajta.

2013. jan. 13. 10:43
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
ird le a pontos tipus , és modelszámát így könyeben rátalálok a megoldásra
2013. jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

itt egy link a monitor kezelési utmutatojárol. a vonalkód alatt van egy rublikába magyarul irva, hogy Töltse ée a(az) samsung syncmaster 931 bw kézikönyvet.

tölsd le ha van pdf fálj olvasőd akkor azzal meg tudod nyitni miután letöltötted,ha nincs akkor az Adobe reader XI pdf fálj olvasót tölsd lr éd telepísd fel.


[link]

2013. jan. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

bocs a helyesirási hibákért.remélem azért érthető amit irtam:)

de mondom ha megadod a pontos tipus és modelszámot akkor pontosabb kézikönyvet keresek hozzá. de amit kűldtem linket azon az oldalon is beirod a pontos tipust ,hátha kiadja a találatot

2013. jan. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget! A model neve: Samsung SyncMaster S22A300N. Néztem különböző fórumokon megoldást, de eddig nem működtek. Remélem tudsz segíteni, mert már nagyon idegesítő. Előre is köszi!
2013. jan. 20. 11:53
 5/36 anonim ***** válasza:

Itt egy megoldás a problémára Store mode(Üzleti,bolti mód)

igaz ez samsung tv készűlékre irja, de ugyan úgy meglehet a monitoron is csinálni a leirtak alapján.


[link]


de közben megprobálok kézikönyvet keresni hozzá

2013. jan. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Ja még anyit ha elolvastad és meg probáltad az alapján amit kűldtem linket megcsinálni és nem sikerűlt, akkor ahol vetted a monitort oda vid vissza hogy állítsák be, vagy egy szimpla számtek boltba ami szerviz is, beviszed és megkérded megcsinálnák e a problémát
2013. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Na itt egy angol nyelvű kézi köny az összes felsorolt tipusra jó, ( a tiedére is). PDF fáljt telepíts a gépedre vagy a böngésződbe ,hogy megtud jeleniteni ezt a kézi könyvet.de én is át böngészem azér.:)


[link]


probáld meg Reset-elni hátha helyre áll.

2013. jan. 21. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

ez a link a te tipusodhozz kézikönyv a Download szó melletire katt (zöldszinű tipusszámra)


[link]

2013. jan. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
vagy a setup & reset funkcion belűl a plug &play -nál kell kikapcsolni, ha kér kódót akkor 4 db nullát ird be, az szokot alapban gyárilag megadva, vagy az indormácionál nézz utána. na majd irj vissza sikerűlt e valami:)
2013. jan. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de nem tudnál esetleg konkrét megoldást írni?
2013. jan. 21. 14:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!