Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Videókártya fok probléma?

Fuzzed kérdése:

Videókártya fok probléma?

Figyelt kérdés

Hello mindenki

Nemrég vettem egy gépet belőttem és a vidikárty hűtője egy 15 perc után megállt gyorsan szétkaptam raktam rá egy másik ventit ugyanazzal a felfogatással meg minden (borda maradt a régi) lepasztáztam és bekapcsolom~ EVEREST- GPU dióda lő 100 fokról indul~ 115 nél kikapcsol a monitor és amint visszahűl egy kis segítséggel (még egy ventivel) megint lesz kép ha újraindítom a gépet.

Hogyan lehetne ezt orvosolni??

''A kártya alapvetően nem meleg''

Videokártya nVIDIA GeForce 9400 GT 512MB 128 bit



2013. jan. 13. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Ha összerakott gépet vettél, akkor valószínű hogy rossz a VGA. alapból. sajna erre nem figyelnek oda. Ezt vszínű nem lehet orvosolni, vegyél egy másik karit bele, vagy ha garanciás vagy mittomén akk vidd vissza.(Ezesetben rossz ötlet volt szétszedni) Ha a kártyád javíthatatlan / nem cserélik ki neked, vegyél egy újat. Szíves figyelmedbe ajánlom az ATI Radeon HD5570-es kártyát. '1GB, ddr3 128 bit... azadataihoz képest nagyon jó kártya, nekem is ilyen van.

Remélem segítettem!

2013. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen majd próbálkozok valamivel :)
2013. jan. 13. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát mostmár Az 5570-nél kissé jobb kéne (nem mondom hogy rossz)inkább 6850!
2013. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem rossz, szeretem azt a kis kártyát.

De mivel úgy láttam hogy alapból nem tette magasra a lécet, gondoltam odaírom ezt :D

(tudniillik mióta az AMD birtokolja az ATI-t, azóta nagyon jó VGA.k kerülnek ki a gyárból:)

És egy kicsit (sztem) jobb az ATI mint az NVIDIA... ki hogy látja- de amíg nekem a H.Absolutiont maximum grafikán is viszi,(nem vicc, ez komoly!!!) a Radeon, addig én kiállok emellett a kis kártya mellett!

De mint mondtam, ki hogy látja.

Lehet, hogy az újabb, drágább kiadás már jobban teljesít, de az nem azt jelenti, hogy rögtön cserélni kell arra!

Lehet hogy megérne egy cserét, de még csak egy éves...

(tudom most jön az a kérdés, h hogy vehettem meg ezt... erre a válaszom: Úgy!)

2013. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!