Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy olyan problemam van a...

Egy olyan problemam van a gepemmel, hogy barmit csinalok a gepen a proci mindig 100 szazalekon mukodik meg ures jaratban is. Mivel vagy mi lehet a problema? A valaszokat elore is koszi.

Figyelt kérdés
Surgos lenne minel hamarabb tudnom valamit ha nektek nem gond.

#processzor #100 szazalek #ures jarat
2013. jan. 13. 17:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Meg kellene nézni a Feladatkezelőkben (Ctrl-Alt-Del), hogy melyik folyamat eszi a procit. Vagy a Process Explorerben, az profibb.
2013. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nos, meg neztem de nem talaltam semmit ami meg enne a procit ,de azert koszonom a valaszod .
2013. jan. 14. 13:17
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 100%-on megy a proci, akkor a Folyamatok fülön látszik, hogy melyik folyamat használja. Nem az alap Alkalmazások fülön, hanem át kell váltani. Ott nézted? Ha mégsem mutat semmit és tuti 100%-on megy mégis, akkor az csak úgy lehet, ha direkt letiltja magát egy folyamat, hogy ne látszódjon a listában. Ezt tipikusan a kártevők szokták csinálni.
2013. jan. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Igen .Ott neztem es semmi de ahogy mondod lehet ,hogy a kartevok mert at ellenoriztettem a gepemet es volt egy par talalat . Deviszont meg mindig nem csokkent sokat a proci mukodese ugy hogy meg mindig neha 100 szazalek de neha lemegy 90 ig ha nem csinalok rajta semmit akkor ugral 30 es 60 szazalek kozott . Ami azt jelentihogy valami mas problema is lehet. Szerintem .
2013. jan. 14. 22:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Sok mindentől lehet..

Lehet hogy:

- Vírusírtó hosszan frissíti magát

- Windows-od telepíti a marhaságait

- Vírust kaptál

- a(z) svchost.exe (ami majd' mindenért felelős) lehúzza a procit.

- lehet hogy kevés hely van a C:-n és úgy van configolva a gép hogy tisztítgasson...

Előfordulhat még csomó minden... Ami a lényeg hogy sose futtass 1000 programot egyszerre.

2013. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia!!!


Én 2 hete szedtem le egy ilyen vírust.

C:\ formáz, win újrarak, és kész.

2013. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

De inkább formázd újra az egész lemezt.

Sose lehet tudni :)

2013. jan. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Lényeg:


Vírusírtóval NEM tudod leszedni--- Rövid kódú kis vírus ez, ami ugyanúgy átfúrja magát megint.


Formázzál mindent, (-.-)

és utána telepíts új Windowst!!!


Én is csak így tudtam megoldani.


(lehet, hogy maga a vírus nem tesz úgy kárt... De majd lerobban a hűtőd, [nekem majdnem szétment] és akkor vehetsz újat)


Tudom miről van szó, ez a legegyszerűbb mód a megfékezésre-.-

2013. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat mindenkinek.
2013. jan. 17. 13:21
 10/14 A kérdező kommentje:

Nos ki probaltam minden amit tanacsoltatok de nem sokat segitett , sot mostmar kek halal is van + meg lefagy a gepem ,de annyira hogy semmire sem reagal es ujra kell inditanom a gepet . A proci meg mindig magas prioritason mukodik .

Mi lehet megis a gond ??

2013. jan. 19. 14:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!