Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplapom támogatja ezt a...

Az alaplapom támogatja ezt a vidikártyát?

Figyelt kérdés

Nem hinném de megkérdezem..

itt a lap: [link]


itt a vidikárya: [link]



2013. jan. 14. 01:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Hű de jó kis régi alaplap! Sajnos azt a videokártyát nem támogatja csak AGP foglalatosat. Az AGP mára szinte teljesen kikopott, talán csak használtan lehet szerezni. Mondjuk 10k-t nem érdemes videokártyára költeni ahhoz a deszkához, bár egy teljes platform csere meg többe fájna.

Tesómnak volt ugyanolyan A8N8X-X deszkája, nekem sima A7N8X, míg a másik tesómnak A7N8X-deluxe volt a gépében. Szerettük azokat a lapokat, bírták is jó ideig (talán valakinél még mindig muzsikálnak).

2013. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

*A7N8X-X, elírtam.



A = AMD

7 = K7 architektúra

N = Nvidia chipset

8X = 8x AGP


:)

2013. jan. 14. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Komplikato ***** válasza:

"Tesómnak volt ugyanolyan A8N8X-X deszkája, nekem sima A7N8X, míg a másik tesómnak A7N8X-deluxe volt a gépében. Szerettük azokat a lapokat, bírták is jó ideig (talán valakinél még mindig muzsikálnak)."


Ühüm. Az AsusTek-nél az az "X" jelzés a végén az olcsósított alaplapokat jelentette. A kérdezett lapokon selejtes(!) Nforce2 chipset volt, így a leírásuk alapján nem tudtak dual chanelt. És nagy részük nem működött radeon kártyákkal, amiket összes többi értelmes NForce2 lap elvitt, így pont a "sima" A7N8 és a Deluxe is.

A kérdezett videokártya viszont PCI-Expresszes nem fog menni AGP-s alaplapban. GF6-7 kártyák mennének bele. Meg persze van pár Radeon HD AGP-vel, de azok pont nem fognak működni benne.

2013. jan. 14. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
kösz a válaszokat.Tudnátok írni pár komolyabb vidi kártyát a lapba?
2013. jan. 14. 09:56
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Igen az -X utójelölésű butított volt és nem tudott dual chanelt. A Radeon kártyákkal nem volt gondunk, bár használtunk benne mindannyian geforce és radeon kártyákat is (A Radeon 9000 széria térhódításával ketten tettünk is bele 9550 karit, míg a nagyobbik öcsém egy 9600-t). Egyik hátránya volt a deszkáknak, hogy a CPU-t még 5V-ról etette, így modernebb táp vásárlásánál figyelni kellett, hogy az 5V ág ne legyen túl gyenge. Ettől függetlenül szerettük a deszkákat, nem volt velük sok gondunk.

2013. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kérdező! Milyen kártyád volt előtte?

Itt van egy 7600GT, ahhoz a konfighoz sztem passzolna egy ilyesmi kari (nem tudom mondjuk, hogy milyen procid van, de egy erősebb Athlon XP-hez is jó ez a kártya).

2013. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Most irták hogu csak "ócskák" menek bene

szóval veszel amit találsz aztán teszed azt amit tudsz vele

vagy szépen megszabadulsz alaplaptól

kuka talán nem köpi visza ahogy pl. egy bontó fogja

2013. jan. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A link lemaradt :)

[link]

2013. jan. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!