Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A problémám az lenne hogy...

Czédulás Levente kérdése:

A problémám az lenne hogy újra raktam a gépem (win7 home prof. ) és azóta ha játszanék bármilyen játékkal egyszerűen leáll az egész. Se egy hiba üzenet se egy kék halál mitől lehet?

Figyelt kérdés
a gép adatai: AMD athlon II x2 265 proci(3,3ghz); amd radeon hd 5770 (1gb)vga; 4 gb ddr3 ram és egy gigabyte alaplap. próbáltam már több driverrel több win7 el de mindíg ezt csinálja. frissítés elött tökéletesen futott minden még a black ops 2 is fullon ment.

2013. jan. 14. 09:50
 1/5 anti paladin ***** válasza:

Előtte is win7 volt? Lehet, h most nagy hülyeséget mondok de pár helyen belefutottam olyanba, h a vista driver volt jobb a win7 helyett.

Most csak tippeltem!


Tényleg, hogy érted azt hogy többféle driverrel? Ez pontosan mit takar?

2013. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
próbáltam régebbi verziószámú video driverekkel is. ezt értem alatta. most a catalyst 12.11 van fent (elvileg ez a leg frissebb) de még ezzel is leáll kb 2-3 percenként ha játszok vele.
2013. jan. 14. 10:30
 3/5 anti paladin ***** válasza:
Alaplap és egyéb driverek rendben felmentek?
2013. jan. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
csak a vga drivert tettem fel. úgy tudom a többit a win7 rendezi. vagy mégsem?
2013. jan. 14. 16:50
 5/5 hypno ***** válasza:

Mégsem.

Tessék rendesen felrakni az alaplap drivereit.

2013. jan. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!