Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lecserélted/Lecserélnéd az...

Lecserélted/Lecserélnéd az FX-6300 processzor gyári hűtőjét, és ha igen, milyenre, és miért?

Figyelt kérdés

A kérdés azokhoz jobban szól, akiknek van ilyen processzoruk, kíváncsi vagyok, hogy a gyári hűtőt ki milyenre cserléte le, és mik utána a tapasztalatok.

Vásárlás előtt álló, a processzorral szimpatizáns emberek véleményét is várom!



2013. jan. 15. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen processzorom van és igen, lecseréltem a gyári hűtőjét tuning miatt egy ilyenre: [link]


Tökéletesen meg vagyok elégedve vele! Igaz hogy nem a legolcsóbb de a teljesítmény magáért beszél jó 40%os hőfok csökkenést értem el vele, mindemellett még a zajszintje is igen alacsony, bátran ajánlom ha van rá keret!

2013. jan. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez jobban megéri mint Noctua.


[link]

2013. jan. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
... és ha addig nem cserélem le a gyári hűtőt, míg nem akarom 3.5 ghz-ról feljebb húzni, azzal nagy hibát követek el?
2013. jan. 18. 09:50
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj arra, hogy ne menjen 60 fok fölé.

Amúgy gyári hűtővel nem húzogatnám sehova.

2013. jan. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!