Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AOC i2367FH-ról vélemény?...

AOC i2367FH-ról vélemény? Megéri megvenni? Elsősorban grafikai munkára (néha játszásra) használnám.

Figyelt kérdés

2013. jan. 17. 17:54
 1/4 anonim ***** válasza:

minőségi grafikai munkára, még az ellenségemnek sem javasolnám...(mezbízhatóságáról nem is beszélve...)

72 órás, FULL pixel garancia van?

[link]


inkább ezt:

DELL S2340L IPS

vagy egy hasonló LG. vagy Samsung modelt!!!


vagy ha tényleg MINŐSÉGI grafikai munkára kell:

Eizo COLOREDGE CG223W 22 hüvelykes, szélesvásznú, laposképernyős, LCD monitor. Professzionális, grafikai munkára, hardveres színkalibrációval.

2013. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Van rá pixelgarancia igen.Nem találok róla teszteket csak annyit,hogy ugyanaz a panel mint az LG 23" IPS237L-BN-nél...
2013. jan. 18. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:

csak azért írtam, hogy nem javaslom, mert sorba mentek tönkre a céges AOC monitorok, a 18-ból már csak 1 működik, de az is töbször meghibásodott már.

Hála a garanciának, a többit már sikerült cserélni (ráfizetéssel) DELL-re és Samsungra.

2013. jan. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 19901993 válasza:
Nekem ilyen van.. hibátlan, és gyönyörű képpel rendelkezik... A samsung-ról és az LG-ről annyit, hogy népgyártmány. Tényleg jók, de nem a mai szériák... Mivel népgyártmány így kb minden 200.-at tesztelik kb 10-20 tesztel, míg pl a sony-nál minden terméket több 100 tesztel próbálnak.. ez csak az én véleményem, illetve műszaki eladó ként mondom, de rád bízom
2013. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!