Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lefagy, és néha nem ad képet....

Lefagy, és néha nem ad képet. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
Üdv! van egy IBM s50 típusú gépem (sajnos nem tudom pontosan az alaplap típusát), és egy ideje, ha bekapcsolom kb fél percnyi használat után megfagy az egész, és se előre se hátra. ilyenkor leállítom, majd, ha újra bekapcsolom már jelet sem küld a monitorra. kb fél óra pihentetés után kezdődik előről. a hiba akkor is jelentkezett, amikor még csak a biosban turkáltam. (ugyanúgy megállt, aztán nem volt kép). van valami ötletek??

2013. jan. 18. 20:54
 1/4 anonim válasza:
Őszintén szólva, nem igazán értek a gépekhez, de velem akkor volt ilyen, amikor a videókártyám és a winchesterem haldoklott. :/
2013. jan. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én is attól félek...
2013. jan. 18. 21:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Pff... Ezek a kompakt irodai gépek ha egyszer tönkre mennek, onnan sajna nincs vissza útXD...


De próbálj meg egy CMOS resetet csinálni, hátha jó. (hátha!!)

2013. jan. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és ha hallasz kattanásokat/recsegéseket a gépből akkor valóban a winchestered döglődik-.-
2013. jan. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!