Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mikrofon/füles gondok?!?!?!?!

Mikrofon/füles gondok?!?!?!?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a gondom,hogy ha akármilyen terhelés alatt van a gép ez lehet pl:bf3,egyéb programok akkor furcsa módon elkezd zümmögni a fülesem és ezt nagyon hallani például ts-en is ami nagyon idegesítő tud lenni.A hangot egy háttérban menő fűnyíróhoz hasonlítanám amikor nagyobb terhelés alatt van.Fogalmam sincs mit csináljak mert már próbáltam eddig másik mikrofonnal,fülessel,hangfallal és mindenhogy hallani,de nálam annyira nem vészes,mint aki ts-en van és hallja ezt.

Kérlek titeket segítsetek,mert ez már így nem állapot,hogy nem lehet normálisan beszélgetni ts3on e zavaró tényező miatt...

Előre is köszönöm a segítségeteket.



#1212121
2013. jan. 18. 23:55
 1/6 anonim ***** válasza:
A hangkártya driverét cseréld le. Ha nincs meg az alaplapi CD, vagy nem is adtak hozz, nézd meg a gyártó honlapját, onnan le lehet tölteni.
2013. jan. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha más fülessel és mikrofonnal is fenn állt ez a probléma, akkor szerintem itt hardveri gondok lesznek.. Alaplapi hangot használsz, vagy van hangkártyád?
2013. jan. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első válaszolóval értek egyet, ha alaplapi hang az alaplapot gyártó honlapjáról kapd le a legfrissebb szoftvert!
2013. jan. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Leszedtem a legfrissebb drivert hozzá,felraktam,gép resi megvolt,de a helyzet nem változott..
2013. jan. 19. 02:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Velem ugyanezt történt, leszedtem a legfrissebb drivert, mégsem működött. Nekem Realtek integrált hangkártyám van. Nézd meg a Vezérlőpultban (Hangok és audioeszközök) a beállításokat, mikrofon és füles van beállítva? Előlapi vagy hátlapi csatlakozón van? (Zöld-rózsaszín). Nekem a Sound Menagerben sikerült beállítani, most már jó.
2013. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az előlapit használom,de hátlapival ugyszint csinálja :/ okés megnézem köszi:)!
2013. jan. 20. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!