Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megéri használt számítógép...

Megéri használt számítógép alkatrészeket vásárolni? Mi a garancia hogy másnap nem megy tönkre, illetve mire kell odafigyelnünk?

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 12:07
 1/9 anonim ***** válasza:
A legjobb megoldás ha viszel egy hozzáértő embert
2013. jan. 19. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ilyen cuccot csak hardveraprón szeretek venni. Ott azért észrevehető, hogy ki a megbízható, és ki nem. Meg sok olyan cucc is van még fent, amire van x hónap garancia, de olyannal is összefutottam már, aki 1 hónap próbagarit adott rá magától.
2013. jan. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Használt alkatrészekből akár csúcsgépet is összerakhatsz jarmadáron. Mint én is... Bementem egy pc boltba, és ott válogattam kedvemre... Adtak garanciát is, és megy mint a szél..
2013. jan. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Emberek ***** válasza:
Szerintem megéri. Én is használt gépekkel foglalkozó boltban vettem a gépem, és adtak rá 1 év garanciát.
2013. jan. 21. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hardveraprón már megtaláltam amit kerestem

2013. jan. 21. 07:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Legalább a fele gépem használt, előző generációból való de csúcskategóriás használt alkatrészből van. És minden okés bő másfél éve.


Inkább vegyél használt de felső kategóriába szánt cuccot, mint valami mai közepeset, a tartósság végett.


Pl. nekem a vinyók használtak, a videó kártya egy 2006-os Quadro FX4500 (Nem nevetni, mérnök vagyok, nem játszok rajta) meg a tápegység is ment előttem min 2 évet, de az is egy jóféle 1200 wattos moduláris thermaltake. Kell majd a kakaó a Quadro mellé tett Tesla számolós kártyának is :-)


Ezenkívűl a gép többi része is netről van összeszedve rendelgetve, és minden jó.

2013. jan. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen, megéri használt cuccokat beszerezni! Én a Vaterát szeretem, ott tényleg látod, hogy melyik eladó mennyire megbízható! Amit mindenképp újonnan szerettem volna venni az a tápegység volt, a többit használtan vateráztam össze 2/3 áron és sokra még garancia is volt!
2013. jan. 27. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
ne vigyél semmi jen alkatrészt hanem inkáb már egy uj jobb gépet vegyél egy jobbat
2013. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#8. Te se nagyon jártál be nyelvtan órákra, igaz?
2013. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!