Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szeretnék venni processzort,...

Szeretnék venni processzort, alaplapot, tápegyeséget, ramot. Videókártyám már van: asus geforce 210. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Az alkatrészekre 30-60 ezer forintot szánok, árértéktől függően, és használt cucc is szóba jöhet. Az új játékokat is vigye (főleg erre kellene a gép), mint pl a battalefield 3, a videókártyám tudom hogy nem a legjobb, de hátha össze lehet kötni egy másikkal, vagy valami.

2013. jan. 19. 18:01
1 2
 1/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

GT210 nem fogja vinni játékokat mai nagyigényüeket föleg

nem lehet öszekötni semivel és nem lene értelme sem

alaplapi integráltokhoz hasonló a teljesítménye így joban jársz ha 5ezer körül eladod vagy ha olyanak aki azt se tudja mi az akor 9ezerig felmehetsz kb.

.

30ezer nagyon kevés de még 60 is ha minden más kell

és a gond gogy vga is kéne

BF3 biztos hogy minimumon is játszhatatlan lesz single ben is még a legjobb gépben is ha ez a gt210 van bene

.

szóval esélytelen vagyis magadnak kel kijárnod ha mégis maradsz enél a felálásnál

persze lehet valaki segít aki nemtudja mire válalkozik...

2013. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

háát kérdező azzal a videókarival nem sok új játékkal fogsz játszani....

Ennyi pénzért pedig csak egy megoldás jöhet szóba hogy mai játékokkal is tudj játszani ez pedig az APU. Nézd meg a tesztet és látni fogod hogy nem semmi a teljesítménye ahhoz képest mennyibe kerül. az APU egy CPU ,,ebbe "bele van integrálva" a videókártya ...ennél az A10-nél nem is gyenge vidi kari ezt ebből a tesztből is láthatod http://www.youtube.com/watch?v=IdS1nxXIGCc


magyarul neked nem kell videókártyát venned csak egy ilyen CPU-t amibe alapból benne van egy videókártya (ezt APU-nak nevezzük (2az 1 ben)) +ehhez egy alaplapot és RAM-ot ..ebből lehetőleg olyat amilyet írtam (annál gyorsabb lesz a "VGA")


Én egy ilyen konfigot ajánlok neked (ezzel tudsz mai játékokkal is játszani ): [link]

2013. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Akkor úgy kérdezem hogy ehhez a videókártyához milyen cuccokat érdemes venni. Alap cuccok kellenének, mondjuk alaplap 10körül vagy ha 5ezerért sokkal jobb van akkor olyan. Szóval nem a legolcsóbb szar kell, hanem hogy ha sokkal jobbat kapok érte pár ezer forinttal drágábban, akkor az. Azért is írtam ilyen nagy árkülönbséget, mert nem tudom hogy pl dupla vagy másfélszer ennyiért mennyivel jobb cuccot kapok, szóval az ár/érték arány lenne nekem a fontos. Előző válaszaimba is írták hogy 10 ezerért egy erős középkategóriás videókártyát tudtam volna venni, meg én is néztem egy eladó alaplapot, amit a gazdája elég nagyra tart [link]
2013. jan. 19. 18:50
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, főleg a másodiknak:)

Most valamiért olyan lassú a gépem hogy alig lehet rajta valamit csinálni. A videókártyámat hozzá lehet csatlakoztatni, vagy adhatom el? A másik kérdésem hogy samsung hd 160jj lemezmeghajtóhoz hozzá lehet e csatlakoztatni az alkatrészeket, és a többi alkatrészemnél milyen csatlakozónak kell lennie hogy összetudjam őket kötni? A gépem egyébként 2006 decemberi.

2013. jan. 19. 19:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Na én a 2. vagyok :D

1. kérdésem akkor miben gondolkodsz? Tehát megpróbálsz összehozni valami használt kombós dolgot vagy megpróbálod az általam leírt APU-s megoldást?

Amúgy amit én leírtam oda jó a lemezmeghajtód a gépházad is más meg nem kell hozzá. Ha úgy állsz hozzá akkor vedd meg az APU-s konfigot add el a videókártyád. Most is tudsz játszani már a mai játékokkal ezzel a konfiggal de majd később ha lesz egy jobb videó kártyára pénzed akkor bele tudod tenni a gépbe. Egyébként az A10-ES APU CPU-teljesítménye ott van egy PHENOM 2 X4 965 teljesítményénél mint ahogy ez a teszt is mutatja. [link]

2013. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Használtban nem nagyon bízok...

Inkább amit te javasoltál:)

Ha esetleg még hozzá dobnék plusz 5ezret nem érné meg jobban egy másik alaplap?

2013. jan. 19. 21:31
 7/13 anonim ***** válasza:

hát ha hozzá tudsz adni még + 5k-t akkor egyértelműen ezt vedd meg [link]


ez egy k.va jó alaplap

de az megjegyzem hogy nagyon fontos az APU-s megoldásoknál hogy legyen elég RAM a gépbe és az legyen minél gyorsabb.

Tehát azt a 6gb-os 2000MHZ-t vedd bele akkor pörögni fog rendesen és az ára is nagyon baráti :D De ha nem lehet kapni véletlen, akkor elég 4gb-is csak az a lényeg hogy legyen minél gyorsabb pl: [link]

és ezt is tudod majd bővíteni később ha szeretnéd, inkább legyen benne 4gb-t de gyorsabb mert az nagyon meglátszik a videóteljesítménynél..

2013. jan. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. jan. 19. 22:41
 9/13 A kérdező kommentje:
Van egy kis baj az alaplappal, nem támogatja a windows xp-t:S Le tudom valahol tölteni a windows 7-et?
2013. jan. 19. 23:16
 10/13 anonim ***** válasza:
hogy érted h nem támogatja ?? am letudod tölteni (torrent) de jobb ha elkéred valakitől
2013. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!