Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopom kártyaolvasója nem...

Laptopom kártyaolvasója nem érzékeli a behelyezett microSD/SD kártyát, miért van ez?

Figyelt kérdés

Bekapcsoláskor csak egy alkalommal érzékeli a gép, ha kártyát teszek a laptop kártyaolvasójába. Ha utána kiveszem és visszateszem, már nem érzékeli a memóriakártyát. Újra kell indítanom a gépet és csak akkor hajlandó tudomást venni a behelyezett kártyáról.

Milyen megoldást tudtok erre a problémára?



2013. jan. 19. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem tedd vissza a vakkártyát, és ellenőrizd, hogy jól van-e betéve, mert van, hogy fordítva sikerül (bent lévő kártyánál "ki" állásban van, kint lévőnél meg "be")
2013. jan. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mit értesz "be" és "ki" alatt?
2013. jan. 19. 19:02
 3/4 anonim ***** válasza:
tudod, mikor bedugod, kattan egyet
2013. jan. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Jól van bedugva, csak épp nem is látja a sajátgépben sem az üres kártyát (meghajtót), sem akkor, ha rendesen beteszem a kártyát, nem csak a tokot.

Telepítettem a driver programot, akkor érzékeli, de utána ugyan az a helyzet: csak újraindítés után érzékeli/látja újra, vagy ha eszközkezelőben letiltom és újra engedélyezem. Csak hogy ez így nagyon macerás nekem :-(

2013. jan. 19. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!