Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Inrel Core I7 3770-es processz...

Inrel Core I7 3770-es processzorbak mi az optimális hőmérséklete?

Figyelt kérdés
És milyen cpu hűtőt ajánlanátok hozzá?

2013. jan. 20. 07:59
 1/5 anonim ***** válasza:

A maximum üzemi hőmérséklete 67.4°C:

[link]

Ennél melegebb ne legyen.

Hűtés ügyben nem tudok segíteni, nem ismerem a hűtőket.

Én egy i3-2120-as processzort használok, ahhoz elég a gyári hűtő (amit az Intel adott hozzá).

2013. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

Vagy [link]

2013. jan. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Homeless válasza:

nekem van egy hónapos pc-ém ugyan ez procim van gyári hűtővel, pár játéknál pl: far cry3, battlefield 3

eléri 80 fokot is ez normális ?

2013. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsó: 80 fok nem lehet, biztos hogy jót nézel?

Nekem (tuning és órajel-piszkálás nélkül, csak turbo boost bekapcsolása mellett) a Cooler Master TX3 EVO tartósan játszott Far Cry 3-nál maximum 54 fokig engedi melegedni. (A szobában 26 fok van, a házban két hűtő felel a légmozgásért).

2013. júl. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alapértelmezett gyári hűtő megfelel, nem adna hozzá az intel ha tudná, hogy az gyári hütőjükkel 80fokig megy a processzor hol ott csak 66 vagy annyinak se szabadna lennie. Nekem egy i7 4770k procim van 26fokos alapjáraton és 100%-os terhelésen (aida64) 48fokos. Én egy NZXT Kraken x40-et ajánlok de egy x41 még jobb választás
2014. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!