Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! A DVD íróm egyes lemezeke...

Wormwood kérdése:

Üdv! A DVD íróm egyes lemezeket beolvas, másokat csak recsegő hangokkal pörget a végtelenségig. Nem tudom mitől lehet. Drivert frissítettem, lencsét tisztítottam, Windows reinstall is volt más windows7 verzióra. Semmi eredmény. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Még annyi, hogy egy "ASUS DRW-2014S1T" típusú DVD íróm van és Windows indulása előtt is, bootolás közben sem olvas bizonyos lemezeket. Tehát még a driver indulása előtt is. :\ Ez már kb a 3. meghajtóm ami pont ugyan ezt csinálja. Valami ötlet?

2013. jan. 20. 12:56
 1/2 shyzx22 válasza:

csáó , nekem is volt ilyen problémám . és utána olvastam h mi lehetett a baj.


dohányoztam bent régen a szobámban , és a füst szét baszta a dvd íróm . és pont ugyan ezt csinálta mint neked full ideg voltam már 4 et vettem , de már nem dohányzok bent és azóta semmi baja :D de lehet más baja is , kérdezz meg valaki olyat aki otthon van a számítástechnika térén. ő megmondja a választ , sok sikert.

2013. jan. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Uh.. ez lesz az. Kösz. :) Más gép konstrukció, más márkájú DVD írók és mindig ez volt a hiba velük... közben ott figyelt a gép mellett a méteres vízipipa, néha sima pipa füst hébe-hóba cigik. Szóval akkor ezt ennyire nem szereti. :D Kösz, mostantól erre figyelni fogok!
2013. jan. 20. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!