Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy processzorom, Intel...

Van egy processzorom, Intel Celeron 2 magos, de minden program más processzort ír miért?

Figyelt kérdés
Az eredeti processzorom a 2 magos celeron. A windows szerint ez egy magos, 1.60 GHZ processzor. (ráadásúl túl könnyen terhelődik nem tudo ma net megnyitásától miért ugrik 100%-ra) Everest szerint Unkown, a Game booster meg azt írja hogy Pentium III Akkor most mivan? xD
2013. jan. 20. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Jó kérdés. Valószínű a legpontosabb választ a CPU-n feltüntetett gyári adatok adnák...

De ehhez szét kell szedni, stb...

Nézz meg még többet, és ha van két, esetleg több egyforma értékeket kiadó progi, lehet az lesz az.

2013. jan. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az érdekesség ott van, hogy lényegében nekem mindegy hogy milyen a processzor, na de a 2 mag fontos, és a teljesítményében is nagyon látszik hogy nem 2 magos. Internet megnyitásától rögtön 100% a használtság, de ezt már mondtam is. (vagyis írtam) ezért érzem hogy mintha nem minden lenne stimmelve.
2013. jan. 23. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!