Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van valami lényegi különbség...

Van valami lényegi különbség a két kontroller között, vagy csak név és ár?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Nem tudom eldönteni, jó nem sokkal drágább, de azért a semmiért nem adnék pluszpénzt.



2013. jan. 21. 02:02
 1/5 Komplikato ***** válasza:

Hát, ha el nem írták a termék megnevezést, akkor NEM a semmiért kerül több a PC verzió, hanem a vevőegységet fizeted ki, ami Xbox360-ba be van építve.

Ezt csak egyszer kell megvenni, mert ha jól tévedek képes kezelni 4db vezérlőt és egy headsetet.

Maga a termék az tök ugyan az a két dobozban ugye.

(Nekem X360 headsetem volt PC-hez, ahhoz is volt ilyen vevő egység.)

Ha külön veszel vevőt, az kb. 5.000, így meg "csak" 3.000-be kerül.

2013. jan. 21. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nincs vevő egység, mindkettő kábeles.
2013. jan. 21. 03:14
 3/5 Komplikato ***** válasza:

Ha mindkettő kábeles az nagyon gáz, mert nem sokkal többe mint amibe a piros dobozos kerül én a wireless-t láttam utoljára.


[link]


Így néz ki, ilyen csomagolásban van, akár fekete,, akár fehér. Csak mint mondtam én 12K körül láttam.


Lol. Ugyan ott a fekete annyi is:

[link]

2013. jan. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De ha kábeles akkor ugyanaz?
2013. jan. 21. 03:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Mit is látunk? Xbox és Xbox PC


Xbox kontroller esetén akkor lehet érdemes PC megjelölésűt venni ha szeretnéd PC-hez is használni.


Ennek oka, hogy a korábbi xbox kontrollerek nem működtek 100%-osan PC-re kötve. (Hogy ez mennyire igaz azt nem tudom) A PC-s verzió ezzel szemben már külön firmware-t kapott, hogy probléma nélkül működjön PC-n is.


[link]

2013. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!