Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopvásárláshoz tippek?

Vslac kérdése:

Laptopvásárláshoz tippek?

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni 4éves laposomat egy mostani példányra.. olyan technológiai igény lenne, hogy 4évig bírja tartani az iramot..

tudnátok ajánlani gépeket? max 200-230 ig mennék el..

a gépet netezésre, filmnézésre, irodai alkalmazások és 1-2 játék futtatására szánnám.. (nem vagyok egy nagy gamer, de azt szeretném, ha megtetszik vmi mostani játék, akkor az gond nélkül fusson el rajta)


első kanyarban néztem Acer Aspire V3 571G-típust.. de ez is többféle konfigurációban vannak.. esetleg a fentebb felsorolt igényekhez tudnátok adni valami támpontot, hogy milyen tulajdonságokkal bírjon?


vagy egyéb készülék tipp?


előre is köszönöm a segítségetek :)



#vásárlás #laptop #Acer Aspire V3 571G
2013. jan. 21. 10:40
 1/4 A kérdező kommentje:

Ezeket néztem:

[link]


[link]


megéri a +60 a nagyobb verziót? vagy hasonló kategóriában egyéb ötlet? :)

2013. jan. 21. 10:54
 2/4 Osynho ***** válasza:

Az általad leírtakra tök felesleges az i7-es.


Régebben láttam egy ilyet: Lenovo IdeaPad G580AH laptop(Intel® Core™ i3-2328M Processzor / 4GB / 500GB / NVIDIA GeForce GT 635M / DOS / Sötétbarna)


140e volt az ára, de most nem találom. Nézz utána, nagyon jó kis laptop. Ebbe mehet még 4gb ram, meg ssd és hasítana. Létezik i5-ös változata is elvileg.

2013. jan. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az előbbi által "ismertetett" lenovo többfajta processzorral:


[link]

2013. jan. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Panda Péter ***** válasza:
ha hosszú ideig akarod használni, akkor érdemes valami masszívabb, jellemzően üzleti modellt választani. aluminium burkolat, matt felületek, matt panel, strapabíró felépítés. ennyi pénzből simán kifutja egy korrektebb hardverrel felszerelt buisness gép. általam ajánlott márkák: HP, Dell, Fujitsu Siemens, Lenovo.
2013. jan. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!