Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen eset létezik, vagy csak...

Ilyen eset létezik, vagy csak szimplán le akarnak húzni?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy van egy Lexmark X2550 multifunkciós nyomtató és a gyári adatok szerint 28 illetve 29 jelzésű patron kell bele!

Eddig mind szép és jó, de az a bökkenő, hogy beadtam egy nyomtató szervizbe, hogy nézzék át, hogy minden rendben van-e vele meg hasonlók!

Ma bementem érte és azt mondták, hogy a nyomtató nem ismeri fel a patront illetve a papírt!


Most őszintén ilyen lehetséges, vagy csak szimpla kifogás, mert itthon minden jó volt vele, csak a patronom üres volt!


2013. jan. 21. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Patront és a papírt?

Valamit vagy nagyon elkúrtak vagy megakarták tölteni a patront és (amit elméletileg nem lehet de gyakorlatilag lehet...) és így a nyomtató a patront nem ismeri fel...(de akkor nem tudom a papírral mi a baja)

(ha új patront teszel bele (bontatlant) akkor meglátod hogy a 2 közül melyik a probléma) vagy lehet tévedtem!

2013. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!