Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy J&W IN7050-DS alaplapo...

Van egy J&W IN7050-DS alaplapom. DDR2-es ramot 533 és 667mhz-s ramokat támogat, ha beledobok egy ddr2 800 mhz-s ramot lehetséges hogy nem fog müködni?

Figyelt kérdés
(ugyanis kipróbáltam és sípol hosszan... se kép se hang. Azért lehet ez mert nem támogatja? Nincs kisebb mhz-s ramom mással nem tudom tesztelni)
2013. jan. 22. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen,legfeljebb csak 667 mhz-en fog müködni.
2013. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

[link]


megnéztem az alaplapot a leirás szerin, ebben a linkben támogatja a 800 MHZ is az alaplap.

Szerintem törölgest meg egy picit a ramot szárazz tongyal a portól, meg a ramon lévő rézlapocskák között ovatosan fogpiszkálóval kicsit kapargasd meg a portól.

mindegyik foglalatban kiprobáltad a ramot?

ha így is sípól akkor rossz a ram

2013. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
bocsi az első mondatnál nem tongyal:) hanem rongyal :)
2013. jan. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

2. mondatnál XD

kicsit álmos vagyok ppfffff:)

2013. jan. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Másik gépben mennek azok a ramok amikkel próbálkozok, kipróbálom és jelzek. Mindenkinek (Y)
2013. jan. 22. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


biosz hiba hangjelzései

2013. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!