Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A laptopom szabálytalan...

A laptopom szabálytalan időközönként kikacsolódik magától! Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

2013. jan. 22. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Lemerül.
2013. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tőlem? Tegezz nyugodtan!

Túlmelegszik? Ha ennél pontosabb leírásra sem futja, akkor vidd szakemberhez!

2013. jan. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
bocs. szakemberek véleményét várom... esetleg így látatlanul van e valami vélemény vagy tapasztalat! nem melegszik túl! miféle pontosabb leírásra gondoltál? a gép mindenféle túlmelegedés és egyébbe külsőleg nem tapasztalható ok (nem szedtem szét) ellenére kikapcsolódik mi közbe csatlakoztatva van a töltője, és valamikor 10percig működik valamikor meg órákig!
2013. jan. 22. 11:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk a gép típusa és kora sem mindegy. Ha van rá gari, akkor nem szedetjük szét.

Ha valóban nem melegszik túl, akkor lehet, hogy az alaplapod döglődik.

Látatlanba többet ne várj!

2013. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Korát tekintve egy 3- 3ésfél év körüli gép típusát pedig egy ACER aspire 6530-as! AMD athol 64 x2 dual core 2.1GHz proci, ATI radeon HD3200, 3GB DDR2
2013. jan. 22. 13:27
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt már takarítva? Milyen hőmérsékleteket mutat? (olvastam h nem melegszik)
2013. jan. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Első körben feltételezem,hogy a szellőzönyilásai szabadok ,nem ágyon vagy ölben használod :) Viccet félretéve : javitottam már ilyen "hibával" laptopot és láttam igazán cifrákat :) A ventillátor több esetben olyan szinten begyüjtötte a port,hogy a lapátok közötti hézagot teljesen kitöltötte ,igy gyakorlatilag üresben forgott,nem szállitott levegőt és ezért melegedett túl . De sajnos előfordult már olyan is,hogy a GPU golyózása felszakadt és vagy hidegen vagy melegen működött csak rendesen -később persze sehogy.
2013. jan. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!