Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik iPhone 4S-re olyan...

Létezik iPhone 4S-re olyan alkalmazás, ami a többi alkalmazás által letöltött dolgokat rendszerezni tudja?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy nem fogalmazok érthetően... A problémám az, hogy van egy alkalmazásom, amivel youtube számokat tudok letölteni, van egy, ami lejátsza azokat a dalokat, amik a telón vannak, de ide az már nem kerül be, amit a másik program letölt. Tehát valami olyasmit szeretnék, hogy egy helyre bepakolni minden zenét (és ezentúl akkor az új számok is ide kerüljenek) és innen mindjárt le is tudjam játszani. De hasonló problémám van pl a word docokkal is. Valakinek van ötlete?

(és légyszi ne kezdjétek, hogy ha ilyen gyökér vagyok, minek az iPhone stb, én komolyan hiányolom a régi kis sz*r telefonomat, amit simán tudtam kezelni...hiányzik az android)



2013. jan. 23. 10:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!