Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan távolítsam el ezt a...

Hogyan távolítsam el ezt a vírust?

Figyelt kérdés

Nem biztos hogy vírus okozza ezt a problémát de én arra gyanakszom


Szóval az a probléma hogy az egér kurzor időnként lefagy/megáll ami eléggé idegesítő tud lenni ráadásul menet közben még szaggat,akadozik is


Leírom hogy miket csináltam meg eddig:


-Lemeztöredezettségmentesítés

-Scandisk

-Vírusírtás Commodoval,talált 5-öt

-Vírusírtás Combofix-el,talált 1-et

-A videókártyát megnéztem másik gépen,ott tökéletesen működött minden tehát ez is kilőve (Igaz nem voltak feltelepítve illesztőprogramok a videókártyához de szerintem egyébként se lett volna semmi baj)

-Ellenőriztem HDD Sentinel-el és mindent tökéletesnek talált,nincs hibás szektor


Ezenkívül még mit tehetnék,milyen vírusírtó programokat ajánlatok vagy esetleg nem vírus okozza ezt a problémát hanem valami más?


Valószínűleg letöltöm a Kaspersky-t aztán a Hiren's Boot-al ügyködök majd valamit,de hátha ti tudjátok a megoldást


Még így utólag megjegyezném hogy a kurzor ikon fagy le csak,viszont továbbra is kijelöli a dolgokat.Tehát tegyük fel az internet böngészőben rákattintok a címsorban lévő lefele nyílra és megjelennek az előzmények a látogatott weboldalakról.Ahogy viszem lefele a kurzort pár másodpercig egy helyben marad az ikon viszont a weboldalak felsorolásánál lehet látni hogy hol jár valójában a kurzor mert a háttér kék színűvé válik.Ez tudom nem valami érthető de remélem érteni fogjátok :D


2013. jan. 23. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha ennyi program nem segített rajta dúrd újra az egészet inkább szerintem.
2013. jan. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Miike válasza:
Tyű! Hát ezek érdekes problémák. Hol a megjelenítést lehet hibáztatni, hol az egeret. Ugyanakkor ha 6 vírust már eltávolítottál, jócskán megfertőződött a géped, s kitudja még mi maradt ott. Ha progit kéne ajánlanom, az a Microsoft Security Essentials lenne.
2013. jan. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs meg a telepítőlemez és túl sok adat van a gépemen ezért nem szeretném újratelepíteni
2013. jan. 23. 18:53
 4/6 A kérdező kommentje:

#2


Rendben megpróbálom azt a vírusírtót is!Köszönöm!

2013. jan. 23. 18:54
 5/6 Miike válasza:

Helyesbítek:

A Kaspersky teszteredményeken magas értékeket ért el, így az az egyik amit én is ajánlanék. A másik, az első helyezett a tesztekben a Bitdefender.

2013. jan. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Megoldódott a probléma!


PIO módba volt állítva a winchesterem,vissza kellett állítanom DMA módba,tehát nem vírus okozta a problémát de azért köszönöm a válaszokat

2013. jan. 23. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!