Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik VGA lenne a legjobb...

Melyik VGA lenne a legjobb játékra? (BF 3, Crysis, stb. )

Figyelt kérdés

Új vidi kártyát szeretnék venni, de nem tudok dönteni... Főként játékra használnám (Battlefield 3, Crysis (1-3), Assassin's Creed (szintén összes rész))Lehetőleg 70-80K FT környékén legyen az ára és vigye maxon vagy majdnem maxon a jobb játékokat.


Én ezekre gondoltam:


-Asus GTX 660 TI DC2O (2GB)

-Sapphire HD7950 3GB OC

-Asus GTX 660 DC2TG (2GB)

-MSI N660 Ti PE 2GD5/OC (2GB)


Alaplapom:Gigabyte H55M-S2H

Proci: Intel i3 530


2013. jan. 23. 20:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Első generációs i3 mellé lehet(sőt biztos) elég lenne egy "gyengébb" kártya is mint az általad felsoroltak.
2013. jan. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

igen böven elég HD7850 1GB vagy GTX650Ti 1GB is ehhez a procihoz


ugysem tudnád kihasználni rendeesen ezeket a videokártyákat


persze ha fejelsztést tervezel proci terén akkor veheted öket


GTX 660 simát huzd k ia listádról


HD7950 meg erösebb és jobb játékra mint GTX660Ti

2013. jan. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Egy Intel I3 3220 mellé már megfelelne a Sapphire 7950?
2013. jan. 24. 15:10
 4/6 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben igen, de nem lenne baj egy valódi négymagos proci hd7950 mellé, ha esetleg cpu-t cserélsz ne felejtsd el, hogy lapot is cserélned kell.
2013. jan. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Ha már platformot váltasz 1155 re akkor használtan is jobban jársz Sandy(igen 2. generációval is/Ivy i5 el is

de ha mindenképp újonan akkor is i5 legyen

használtan meg pl. találhatsz 1156 os i5 4magost(!) még ha keresel bár platformváltás az érdemesebb

.

már most is, de jövöben mégjobban báni fogod az 2magos 4szálas procidat ilyen nagyteljesítményü videokártya melett

.

mivel vga hiába birna majd 100fps t is maxon

proci miat mediumon (közepes) kel majd vined 50fps el

tehát ilyesmire számíts

persze full hd meglesz de a vga nak nincs igazi értelme teljesen ugyan ugy tudsz majd játszani mostani procid miatt mintha az emlitett gyengébb olcsóbb videokártyákat veted volna meg

.

i3 3220 hiába a legújabb nem jelent valódielöre lépest ugyan ugy visszafogja majd vga t rengeteg helye

.

az nem számít hogy most mit bir full hd ultra n is és hány fps el

már most is 100fps helyet 80-60fps t produkál sok helyen

ami még nem gond a gond ott van ha pl. bf4(játék az minegy csak irtam valamit) "minimum" gépigénye nem i3 lesz maximum grafikához, és akkor igen csak viszafogja fogni ekkor jön elö az emlitett medium beálitás

stb stb...

.

ha i3 ra van csak keret vagy tetszik valamért a neve :) vagy nemtudom

szóval nem lene valós értelme egy játékos gépnél csak kidobbot pénz bármilyen i3 at bármilyen i3 ra cserélni

újonan az emlitett proci 32ezer kb.

45ezerért van pl. i5 3330 általában

13ezer plusz

anyit csak megengedhetsz magadnak egy majd 100ezres videokártya melet szerintem...

2013. jan. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Találtam egy Intel I7 860 2800/8M procit ehhez jó lenne a mostani alaplapom és elég jó áron (35.000 Ft-ért) tudnám megvenni. Ehhez már megfelelne a Sapphire HD 7950 3GB? Vagy játékhoz jobb 1 Nvidia?
2013. jan. 26. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!